Foliarki i Laminatory

 • Dodaj kolorowe, metaliczne folie lub laminację, w tym cyfrowe nadruki i efekty holograficzne, aby przekształcić zwykły druk w druk premium. Gama modeli CF1200 obejmuje: CF1200L i CF1200LX. Oba modele, zapewniają doskonałe foliowanie, laminowanie i tworzenie holografii. Wyposażone w łatwy w obsłudze dotykowy panel sterowania oraz innowacyjny system "burst separation" zapewniający czyste, idealnie prostopadłe wykończenia pomiędzy arkuszami. Obecne modele są również dostarczane z ulepszoną sprężarką powietrza i nową funkcją "pull roll control", która zapewnia lepsze foliowanie.
 • Nowy model ColorFlare CF350 zapewnia wspaniałe efekty metalicznego foliowania, laminacji i holografii - bezpośrednio z Twojego komputera! Z łatwością dodasz zachwycające folie metaliczne i kolorowe, laminację, w tym matową, błyszczącą i cyfrowo zadrukowywaną folię Soft Touch, a także wspaniałą gamę efektów holograficznych - aby przekształcić zwykłe wydrukowane arkusze w "nadzwyczajne" wydruki premium.
 • Revo Office - zwiększ wydajność dzięki automatycznemu podajnikowi, laminowaniu i cięciu. Laminator Revo Office robi to wszystko za jednym dotknięciem przycisku. Dzięki kompaktowej konstrukcji i prostej obsłudze, automatyczny laminator jest idealny do biura lub punkru ksero.
 • Superszybki, wysokiej jakości w pełni automatyczny laminator Revo T14 to w pełni automatyczne urządzenie dla profesjonalistów, które spełnia wysokie wymagania dotyczace wydajności. Revo T14 z automatycznym podawaniem, laminowaniem i cięciem oferuje wysoką prędkość i wygodę, a to wszystko za jednym dotknięciem przycisku START. Revo T14 oszczędza Twój czas, koszty pracy i zwiększa wydajność. Podawanie papieru, laminowanie i cięcie może być w pełni zautomatyzowane. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić papier na podajniku i nacisnąć przycisk start!
 • PrintLam CTIS jest w pełni automatyczną foliarką obsługującą format papieru 1050 x 1050mm i maksymalnej prędkości 30m/min.
 • Hiszpańska firma Tauler jest producentem w pełni automatycznych urządzeń do foliowania arkuszy. Foliarki Tauler posiadają automatyczne podajniki arkuszy, separację i pneumatyczny docisk kalandra. Nadają się zarówno do drukarni offsetowych jak i cyfrowych.
 • Foliarka Tauler Printlam B2 służy do jednostronnego laminowania folia na gorąco.  Sekcje nakładania, laminowania, separatora, wykładania.  Kalander z podgrzewanym olejem.
 • Foliarka TaulerSmartMatic 2.0 przeznaczone do pakowania odpowiednią folia arkuszy papieru dla względów estetycznych i trwałości.
 • Foliarka Tauler Smart B3 Matic przeznaczone do pakowania odpowiednią folia arkuszy papieru dla względów estetycznych i trwałości. Zabezpieczenia zgodne z normami CE.
 • Foliarka Tauler Smart B3 przeznaczone do pakowania odpowiednią folia arkuszy papieru dla względów estetycznych i trwałości.
 • Foliarka Tauler Printlam Smart 52 przeznaczone do pakowania odpowiednią folia arkuszy papieru dla względów estetycznych i trwałości.

Laminator biurowy – urządzenie, jakiego potrzebujesz

Foliarki do papieru (lub inaczej laminatory do papieru) to urządzenia umożliwiające pokrycie papieru warstwą ochronną. Laminowanie nie tylko chroni kartkę papieru przed wodą lub uszkodzeniami mechanicznymi, ale także poprawia jej estetykę. Zalaminowane dokumenty wyglądają elegancko, a co za tym idzie – znacznie bardziej profesjonalnie. Foliarka do papieru to także bardzo przydatne urządzenie, jeśli Twoja firma produkuje wizytówki, dyplomy, certyfikaty i tym podobne. Szukasz niezawodnej maszyny introligatorskiej? W ofercie RiSET.pl znajdują się wysokiej jakości foliarki biurowe – znajdziesz u nas także laminator A3 i wiele więcej.

Laminatory i foliarki: jak wybrać najlepszą?

Kupując laminatory czy foliarki, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów:

 • sposób laminacji: na zimno lub na gorąco.
 • format laminacji: A4 lub A3.
 • grubość folii (w mikronach), od której zależy, jak sztywny będzie zalaminowany dokument. Im grubsza folia, czyli więcej mikronów, tym dokument będzie sztywniejszy.
 • szybkość laminacji: im szybsza, tym bardziej wydajny będzie laminator.

Dlaczego współpraca z RiSET.pl się opłaca?

W naszym asortymencie znajdziesz produkty introligatorskie najlepszych producentów z tej branży. Mamy foliarki i laminatory biurowe od takich producentów jak: Uchida czy Tauler. Naszą ofertą szczególnie zainteresowane powinny być firmy pracujące z papierem i wykorzystujące na co dzień w pracy dokumenty: wszelkiego rodzaju biura, drukarnie, wydawnictwa czy agencje reklamowe. Foliarka automatyczna to maszyna, która ograniczy udział człowieka w procesie foliowania, przyspieszy pracę i uczyni ją bardziej wydajną.

Zapraszamy do współpracy!

Oprócz najlepszych produktów oraz profesjonalnego doradztwa, nasi klienci mogą liczyć także na pomoc techniczną. Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Wolisz spotkać się i porozmawiać na żywo? Zapraszamy do naszego biura na warszawskich Bielanach!

Foliarki to nie to, czego szukasz? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! W niej znajdziesz: bigówki, bigówko-falcerki, bindownice, dziurkacze, falcerki, falcerko-zszywarki, laminatory, gilotyny, kaszerówki, kreatory grzbietu, liczarki, nacinarki etykiet, nitownice, numeratory, oczkarki, oklejarki do książek, perforatory, plotery tnąco-bigujące, podajniki, sztance płaskie i rotacyjne, utrząsarki, wiertarki, zaokrąglacze narożników, zbieraczki, złociarki do papieru.

Tytuł

Przejdź do góry