Intec ColorFlare CF350

Intec ColorFlare CF350

Nowy model ColorFlare CF350 zapewnia wspaniałe efekty metalicznego foliowania, laminacji i holografii – bezpośrednio z Twojego komputera!

Z łatwością dodasz zachwycające folie metaliczne i kolorowe, laminację, w tym matową, błyszczącą i cyfrowo zadrukowywaną folię Soft Touch, a także wspaniałą gamę efektów holograficznych – aby przekształcić zwykłe wydrukowane arkusze w “nadzwyczajne” wydruki premium.

Opis

Laminator oferuje wiodącą w swojej klasie przystępność, CF350 wykorzystuje 77mm. rolki rdzeniowe zapewniając tym samym ekonomiczne rozwiązanie produkcyjne. Ten prosty, wewnętrzny mechanizm nie wymaga drogich matryc ani innych narzędzi.

ColorFlares to kompaktowe rozwiązanie do laminowania i foliowania, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu drukarniom komercyjnym, agencjom marketingowym i projektantom możliwości uzyskania własnych materiałów dekoracyjnych. Zaprojektowane głównie z myślą o krótkich seriach, zastosowaniach cyfrowych oraz laminacji w przypadku tradycyjnych wydruków litograficznych.

Urządzenie ColorFlare otwiera nowe możliwości w produkcji kartek okolicznościowych, voucherów, druków reklamowych, opakowań, okładek książek i etykiet. Model CF350 oferuje możliwość laminowania i foliowania oraz może pochwalić się bardziej miękkimi wałkami podającymi, które umożliwiają foliowanie trudniejszych elementów, takich jak koperty, bez negatywnego wpływu nacisku wymaganego do uzyskania wykończenia folią.

CF350 to idealna maszyna dla początkujących do: – laminowania z połyskiem i matowego – laminowania z możliwością nadruku – laminowania soft touch – laminowania z połyskiem i matowego – foliowania metalicznego i kolorowego – folii z efektem holograficznym.

Typowe zastosowania : – Opakowania – Teczki prezentacyjne – Wizytówki – Certyfikaty – Menu – Okładki książek – Ślubna papeteria – Etykiety – Bilety lotnicze – Albumy fotograficzne – Bony upominkowe – Plakaty – Pudełka na prezenty


  • Obsługuje formaty SRA3+
  • Łatwe, nieprzerwane podawanie
  • Regulowane siły nacisku dla różnych zastosowań
  • Funkcja usuwania “fałd”
  • Podgrzewane rolki górne i dolne zaprojektowane tak, aby w całości ogrzewały podłoże – zapobiega to srebrzeniu się laminatów
  • Funkcja automatycznego zatrzymania w celu zmniejszenia ilości odpadów foliowych
  • Nóż tnący do wykończenia na koniec pracy
  • Regulacja chłodzenia powietrzem

 

Film

Broszura

ulotka ColorFlare

Specyfikacja

 

Rozmiar arkuszyMaksymalnie: 330mm do 500mm
Minimalne: 180mm x 230mm
Prędkość1.3m/min
GrubośćLaminowanie: od 80gsm do 350gsm
Foliowanie: 120gsm do 350gsm
System grzewczypodczerwień
Czas nagrzewania5min
Temperatura laminowania:Górny wałek: maksymalnie 150°C
Rolka dolna: maksymalnie 100°C
Pobór prądu1,5 W
Wymiary/ waga580 x 500 x 430mm / 35kg

 

Tytuł

Przejdź do góry