Revo T-14

Superszybki, wysokiej jakości w pełni automatyczny laminator

Revo T14 to w pełni automatyczne urządzenie dla profesjonalistów, które spełnia wysokie wymagania dotyczace wydajności. Revo T14 z automatycznym podawaniem, laminowaniem i cięciem oferuje wysoką prędkość i wygodę, a to wszystko za jednym dotknięciem przycisku START. Revo T14 oszczędza Twój czas, koszty pracy i zwiększa wydajność.

Podawanie papieru, laminowanie i cięcie może być w pełni zautomatyzowane. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić papier na podajniku i nacisnąć przycisk start!

Opis

Revo-T14 to w pełni automatyczny laminator z automatycznym podajnikiem i obcinaniem. Laminator ten może pomieścić dokumenty o szerokości do 330mm i ma grubość laminacji 5mil.

Podajnik papieru mieści do 300 arkuszy i działa automatycznie po naciśnięciu przycisku start. Revo-T14 posiada system sześciu wałków (2 stalowe), które pozwalają na uzyskanie stałej jakości przy cienkich i grubych materiałach papierowych.

Urzadzenie ma krótki czas nagrzewania wynoszący pięć minut i posiada cztery podgrzewane wałki, które sprawiają, że enkapsulacja jest łatwa, szybka i efektywna czasowo. Ten automatyczny laminator jest idealny dla zakładów, drukarni i punktów ksero.

Revo-T14 da Ci więcej czasu na inne rzeczy. Laminator ten może szybko i bez nadzoru zalaminować do 300 arkuszy za pomocą jednego przycisku. Revo-T14 łączy łatwość i szybkość z automatycznym ładowaniem, laminowaniem i przycinaniem za pomocą jednego kliknięcia.

Maszyna będzie pracować bez przerwy za pomocą jednego kliknięcia przycisku Start po ustawieniu programu w menu ustawień. Po zakończeniu pracy laminator wyłącza się automatycznie.

Automatyczny podajnik eliminuje czasochłonny i pracochłonny etap w procesie laminacji. W przypadku cienkich i grubych materiałów papierowych system sześciu rolek z czterema rolkami podgrzewanymi i dwoma stalowymi zapewnia stałą jakość laminacji.

W laminatorze można stosować folie o grubości od 1,5 do 5 mil. Rozgrzanie laminatora trwa zaledwie pięć minut. Dzięki czterem gorącym rolkom i dwóm wentylatorom chłodzącym pakowanie jest łatwe, szybkie i jednolite przy zachowaniu wyjątkowej przejrzystości dwustronnej laminacji.

Czyszczenie wałków i wymiana folii jest prosta dzięki łatwo dostępnemu panelowi górnemu.


  • Laminator w pełni automatyczny
  • Revo-T14 jest w stanie zalaminować 100 arkuszy formatu A4 w ciągu 14 minut
  • Łatwe czyszczenia wnętrza za pomocą funkcji “Cover-Open Function”
  • Wyposażony w cztery wałki grzewcze i dwa stalowe, system sześciu wałków zapewnia niezmienną jakość
  • Dla zwiększenia bezpieczeństwa, do przycinania laminowanych dokumentów używany jest wewnętrzny nóż obrotowy.
  • Ze względu na niewielkie rozmiary, masz więcej miejsca do pracy

Zobacz również na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni laminator

Film

Broszura

Kliknij i pobierz katalog serii Revo

laminator revo

Specyfikacja

 

Szerokość laminowaniaA5-330mm
Prędkość420 arkuszy/h
Grubość folii50 mic, 80 mic, 125 mic
Rodzaje foliipołysk, matowy
Nagrzewanie5min
Temperaturazmienna, wyświetlona na LCD
Zasilanie220 V
Wymiary/ waga530 x 900 x 420 mm / 45kg

 

Tytuł

Przejdź do góry