Intec ColorFlare CF1200

Intec ColorFlare CF1200

Dodaj kolorowe, metaliczne folie lub laminację, w tym cyfrowe nadruki i efekty holograficzne, aby przekształcić zwykły druk w druk premium.

Gama modeli CF1200 obejmuje: CF1200L i CF1200LX. Oba modele, zapewniają doskonałe foliowanie, laminowanie i tworzenie holografii. Wyposażone w łatwy w obsłudze dotykowy panel sterowania oraz innowacyjny system “burst separation” zapewniający czyste, idealnie prostopadłe wykończenia pomiędzy arkuszami. Obecne modele są również dostarczane z ulepszoną sprężarką powietrza i nową funkcją “pull roll control”, która zapewnia lepsze foliowanie.

Opis

Intec ColorFlare CF1200 to kompaktowy i przyjazny dla użytkownika, dwufunkcyjny laminator i foliarka, który oferuje rozwiązania w zakresie efektów dekoracyjnych dla krótkich serii, cyfrowych projektów, jak również laminację dla tradycyjnych wydruków litograficznych! Dzięki możliwości laminowania i foliowania bezpośrednio po uruchomieniu, to wysokiej urządzenie zacznie zarabiać na swoje utrzymanie, a Ty na swoją reputację!

Gama modeli CF1200 obejmuje: CF1200, CF1200L i CF1200LX.

CF1200 jest modelem bazowym i podobnie jak wszystkie modele ColorFlare zapewnia doskonałe foliowanie, laminowanie i holografię. Wszystkie modele posiadają łatwy w obsłudze dotykowy panel sterowania oraz innowacyjny system “burst separation” (zapewniający czyste prostopadłe cięcia między arkuszami). Obecne modele są również wyposażone w ulepszony kompresor powietrza i nową funkcję “pull roll control”, która poprawia jakość foliowania.

CF1200L posiada nowy “przedłużony pochylony stół doprowadzający”, idealny do wzmocnienia półautomatycznego podawania, a także długich materiałów. Ponadto, model ten jest wyposażony w “zespół wykończenia premium”, który pomaga uzyskać doskonałe wykończenie podczas foliowania dużych powierzchni – jak również wszystkie standardowe funkcje modelu podstawowego CF1200.

CF1200LX to model flagowy, który posiada wszystkie powyższe cechy, a dodatkowo wyposażony jest w zaawansowany “drugi wałka zespołu dociskającego”, który umożliwia jednoczesne umieszczenie w maszynie rolki laminatu i folii – co skraca czas przygotowania i umożliwia znacznie szybsze zmiany pomiędzy materiałami.

Innowacyjna seria ColorFlare CF1200 sprawia, że “zwykłe” wydruki stają się “nadzwyczajne”!


  • Nowość! Jeszcze większy docisk pneumatyczny
  • Poziomy, nachylony pod kątem +5° lub +10° stół
  • Kontrola rolki laminacyjnej
  • Zaawansowany system dwóch procesów dla laminowania i flarowania folii dla aplikacji cyfrowych
  • Możliwość wykonywania wielu zadań przy użyciu tylko jednej maszyny
  • 2,500 arkuszy SRA4 na godzinę
  • Brak konieczności stosowania tradycyjnej powłoki UV dla uzyskania rozmaitych efektów
  • 100 – 400gsm / mikron

 

Film

 

Broszura

cf1200 intec foliarka

Specyfikacja

 

Sprężarka powietrza:Maksymalne ciśnienie 100 psi,
3,2 CFM przepływu otwartego (50 Hz)
Prędkość1.5m/min ~ 10m/min
Grubość100 ~ 400gm2
Średnica wałkaPrzedni:
Góra: chrom o wysokim połysku 100mm
Dół: silikon 80mmTylni:
Silikon 55mm
Czas nagrzewania5min
Temperatura laminowania:Max. 150°C
Pobór prądu2,8W
SterowanieEkran dotykowy
Rozmiar wałków 77mm/ Podwójny – 58mm, 50mm

 

Tytuł

Przejdź do góry