Nitownica do papieru służy do trwałego łączenia arkuszy za pomocą aluminiowego nitu. Taka maszyna przydaje się szczególnie wtedy, kiedy podczas produkcji w Twojej firmie spina się papier, skórę, tkaniny czy tworzywa sztuczne. Jeśli masz zamiar oprawić nitem setki arkuszy, nasze nitownice pozwolą zrobić Ci to niezwykle szybko – w zależności od modelu, nitownica może jednocześnie wykonać otwory w 200, a nawet 350 arkuszach! Zakupem nitownicy najbardziej zainteresowane powinny być firmy drukarskie i wydawnicze. Szukasz solidnej nitownicy?

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę kupując nitownice do papieru?

  • Ile arkuszy jednocześnie może być dziurkowane?
  • Jakiej średnicy otwory wykonuje dana nitownica do papieru?
  • Ile wynosi odstęp między bitami?
  • Ile otworów może być wykonanych w arkuszu o formacie A4?
  • Czy nitownica do papieru posiada regulowany tylni margines?

Planujesz kupić nitownice do papieru? Dobrze się składa! RiSET.pl ma w swoim internetowym sklepie profesjonalne, wysokiej jakości nitownice do papieru znanego i cenionego producenta – SPC. Dlaczego akurat my? Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny introligatorstwa, którzy z wielką starannością dobierają produkty do naszej oferty.

W RiSET.pl oferujemy produkty od znanych i lubianych 

Misją naszej firmy jest dostarczać swoim klientom jak najwyższej jakości, profesjonalne urządzenia introligatorskie. A to wiąże się z oferowaniem produktów pochodzących od znanych i uznanych producentów. Dlatego też postaraliśmy się, byś mógł znaleźć u nas nitownice do papieru od SPC – jednego z pionierów wśród urządzeń introligatorskich.

Niezawodne maszyny w atrakcyjnych cenach 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie RiSET.pl – dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty łączyły w sobie świetną jakość, niezawodność i adekwatną cenę. Masz problem z wyborem najodpowiedniejszego urządzenia introligatorskiego? Skontaktuj się z nami! Przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a nasi specjaliści z chęcią polecą Ci najlepiej dopasowany produkt! Życzymy udanych zakupów, jednocześnie zachęcając Cię do zapoznania się z resztą naszego asortymentu.

Jakiej maszyny introligatorskiej szukasz?

Sprawdź naszą bogatą ofertę, a w niej: bigówki, bigówko-falcerki, bindownice, dziurkacze, falcerki, falcerko-zszywarki, foliarki i laminatory, gilotyny, kaszerówki, kreatory grzbietu, liczarki, linie broszurujące, nacinarki etykiet, numeratory, oczkarki, oklejarki do książek, perforatory, plotery tnąco-bigujące, podajniki, sztance płaskie i rotacyjne, utrząsarki, wiertarki, zaokrąglacze narożników, zbieraczki, złociarki do papieru. Oprócz solidnych urządzeń introligatorskich, możemy także zaproponować fachowy serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny). Zapraszamy do współpracy!

Tytuł

Przejdź do góry