Drukarki przemysłowe

Czy wiesz, że odpowiednie produkty do drukowania mogą poprawić wizerunek Twojej firmy? Wysokiej jakości druk robi świetne wrażenie i zwiększa wiarygodność w oczach klientów, opinii publicznej, a nawet własnego zespołu. Dlatego tak istotne w Twojej firmie będą drukarki przemysłowe i komercyjne.

Czym są drukarki przemysłowe i komercyjne ?

Druk komercyjny jest terminem, który odnosi się do druku dla przedsiębiorstw. Innymi słowy, jeśli potrzebujesz produktów drukowanych dla swojej firmy, potrzebujesz usług druku komercyjnego. Wiele firm drukarskich może świadczyć dla Ciebie szeroką gamę produktów, w tym przez druk na żądanie.

Rodzaj produktów druku komercyjnego, których może potrzebować Twoja firma, zależy od branży, w której pracujesz.

Korzystając z komercyjnej drukarki przemysłowej, przedsiębiorstwa mogą drukować dowolne dokumenty na miejscu z wysoką prędkością strony na minutę (PPM) bez utraty jakości wydruku. Komercyjna drukarka może zapewnić szybkie, niezawodne i wysokiej jakości rozwiązania. Istnieje wiele różnych rodzajów drukowania komercyjnego.

Komercyjne drukarki przemysłowe OKI

Drukarki komercyjne od OKI rewolucjonizują produkcję w kwestii druku komercyjnego. W przeszłości drukarnie często odmawiały swoim klientom druku niskonakłądowego lub spersonalizowanego z uwagi na koszty i komplikacje związane z takimi zadaniami. Podobnie drukowanie w 5 kolorach wykraczało poza możliwości wielu drukarni, ponieważ wiązało się to z wysokimi inwestycjami.

Drukarki przemysłowe firmy OKI pozwalają na nisko i średnionakładową produkcję. Dzięki niskim kosztom wejściowym te kompaktowe i proste w użyciu rozwiązania pomagają zróżnicować działalnosć i otworzyć nowe strumienie przychodów.

Tytuł

Przejdź do góry