Sztance płaskie i rotacyjne

Zaopatrz się w sztance automatyczne i wycinaj dowolne kształty!

Sztance automatyczne umożliwiają sztancowanie, czyli wykrawanie, bez potrzeby angażowania w ten proces pracownika. Sztancować można z arkusza papieru, kartonu, folii czy innych materiałów . Takie urządzenie introligatorskie z pewnością odnajdzie swoje zastosowanie w drukarniach, wydawnictwach czy agencjach reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie tworzy się takie produkty jak pudełka, kalendarze, teczki, ulotki, naklejki czy kartki o wymyślnych kształtach. 

Efektywniejszą pracę zapewnią Ci sztance rotacyjne!

W naszej ofercie posiadamy także sztance rotacyjne – w tych maszynach ostrza obracają się na cylindrze, a nie pracują w sekwencji góra-dół tak jak w przypadku sztancowania płaskiego. Eksperci uważają, że sztancowanie rotacyjne jest efektywniejsze od płaskiego. 

Potrzebujesz urządzeń introligatorskich, takich jak sztance? Zapraszamy do RiSET.pl! 

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by móc zaproponować klientom wysokiej jakości sprzęt, który znacznie poprawi skuteczność pracy i możliwie jak najbardziej ją zautomatyzuje. Oferujemy urządzenia znanych i cenionych zarówno w Polsce, jak i na świecie, producentów. W przypadku sztanc, możemy Ci zaproponować produkty od takich producentów jak: Therm-o-Type czy RDC. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty! W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oprócz solidnych maszyn, możemy także zaoferować Ci serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tytuł

Przejdź do góry