Falcerko-zszywarki

Jedna maszyna – wiele możliwości

Falcerko-zszywarka to urządzenie introligatorskie, które łączy w sobie funkcje składania oraz zszywania papieru. Taka maszyna ograniczy wkład Twój lub Twoich pracowników w czynności składania i zszywania. Wprowadzi do Twojego przedsiębiorstwa automatyzację oraz szybką i wydajną pracę. Szukasz solidnego i precyzyjnego urządzenia do składania i zszywania papieru? Potrzebne Ci urządzenie do tworzenia broszur? W ofercie RiSET.pl znajdziesz wysokiej jakości sprzęt introligatorski, w tym falcerko-zszywarki oraz broszurownice. Nasz asortyment powinien szczególnie zainteresować firmy, które na co dzień pracują z wykorzystaniem papieru, na przykład: drukarnie, wydawnictwa, biura czy agencje reklamowe.

Na co zwrócić uwagę, wybierając broszurownice?

Kupując broszurownice, sprawdź, jakie arkusze może obsługiwać maszyna oraz jakie są minimalna i maksymalna gramatura papieru. Ważna jest także prędkość, z jaką pracuje urządzenie. Warto również zweryfikować rozmiary urządzenia – by zmieściło się w danym pomieszczeniu. Jeśli Twoja firma nie dysponuje miejscem na duże maszyny, mamy do zaoferowania także nabiurkową falcerko-zszywarkę, której obsługa w dodatku jest na tyle intuicyjna, że nie wymaga specjalistycznego przeszkolenia.

W RiSET.pl stawiamy na jakość 

Jesteśmy pewni, że produkty zakupione u nas spełnią oczekiwania naszych klientów. Pewność tę budujemy, dobierając do naszej oferty najlepszej jakości urządzenia introligatorskie, w tym falcerko-zszywarki i systemy broszujące. Produkty przez nas oferowane pochodzą od światowej sławy producentów, takich jak: Plockmatic czy Uchida. 

Zdaj się na profesjonalistów 

Jako RiSET.pl, czyli firma z branży urządzeń introligatorskich, działamy już od wielu lat. Swoim doświadczeniem dzielimy się z klientami każdego dnia, doradzając im przy wyborze produktów najlepiej dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Nasi specjaliści – oprócz profesjonalnego doradztwa, oferują także pomoc techniczną: serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jeśli masz do nas pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszego biura.

Broszurownice to nie to, czego potrzebujesz? Sprawdź całość naszej oferty! W niej znajdziesz bigówki, bigówko-falcerki, bindownice, dziurkacze, falcerki, foliarki i laminatory, gilotyny, kaszerówki, kreatory grzbietu, liczarki, nacinarki etykiet, numeratory, oczkarki, oklejarki do książek, perforatory, plotery tnąco-bigujące, podajniki, sztance płaskie i rotacyjne, utrząsarki, wiertarki do papieru, zaokrąglacze narożników, zbieraczki, złociarki do papieru.

Tytuł

Przejdź do góry