Revo Any

Komapktowy rozmiar, który zmieści się wszędzie.
Łatwe nakładanie laminatu dla każdego.
Prosta obsługa dla wszystkich zadań.

Podawanie, laminowanie, cięcie i przycinanie są w pełni zautomatyzowane.
Wystarczy nacisnąć przycisk start i można zająć się innymi zadaniami.

Opis

Przedstawiamy Revo Any, czyli uniwersalny laminator do każdego zadania! To kompaktowe, w pełni zautomatyzowane urządzenie doskonale nadaje się do każdego miejsca pracy, a jego prosta obsługa sprawia, że każdy może go używać. Maksymalna szerokość laminacji 305 mm i prędkość do 200 arkuszy na godzinę sprawiają, że jest to idealne urządzenie do laminacji wysokonakładowej.

Revo Any to nie tylko szybkość – to także prostota. Łatwa funkcja ustawiania laminatu sprawia, że każdy może jej używać, nawet jeśli nigdy wcześniej nie laminował. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości wykonania możesz mieć pewność, że Twoje dokumenty będą za każdym razem wyglądały schludnie. Niezależnie od tego, czy chcesz zalaminować dokumenty, zdjęcia, czy inne materiały, Revo Any ma wszystko pod kontrolą.

Dzięki kompaktowym rozmiarom i prostej obsłudze doskonale nadaje się do umieszczenia w biurze. Podczas automatycznej laminacji można wykonywać inne czynności, co znacznie poprawia wydajność pracy.

Wielka różnica między laminatorem ręcznym a Revo Any:

W przypadku używania laminatora do użytku służbowego, użytkownik musi stać przy urządzeniu przez cały czas.

Umieść papier na tacy i naciśnij przycisk start. Następnie skup się na innych zadaniach, podczas gdy urządzenie będzie laminować automatycznie. To nawet 250% wydajniejsza praca i korzyści dla Twojej firmy.

Film

Specyfikacja

 

Szerokość laminowania305 mm
Prędkość750 mm/min
Grubość folii50µ/60m 100µ/30m 125µ/25m
Rodzaje foliipołysk, matowy
Nagrzewanie7 min
Temperaturazmienna, max 120 stopni
Zasilanie220 V
Wymiary/ waga630 x 525 x 280 mm, 25kg
Gramatura60 – 160 g/m²

 

Tytuł

Przejdź do góry