Revo Office

Revo Office – zwiększ wydajność dzięki automatycznemu podajnikowi, laminowaniu i cięciu. Laminator Revo Office robi to wszystko za jednym dotknięciem przycisku. Dzięki kompaktowej konstrukcji i prostej obsłudze, automatyczny laminator jest idealny do biura lub punkru ksero.

Opis

Laminowanie jest proste dzięki automatycznemu laminatorowi Revo-Office z podajnikiem i funkcją cięcia.

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby laminator połączył podawanie, laminowanie i cięcie w jeden proces – nie musisz już ręcznie umieszczać kartek ani ich przycinać!

Ustaw liczbę arkuszy i odpowiednie marginesy na prostym ekranie cyfrowym laminatora, a następnie naciśnij przycisk start.

Rozpoczyna się automatyczny proces, a Ty możesz zrobić sobie przerwę lub wykonać inne zadania, podczas gdy urządzenie wykonuje pracę za Ciebie. Kiedy wrócisz, Twoje idealnie wykończone, zalaminowane i przycięte dokumenty będą znajdować się na tacy; po zakończeniu procesu laminator sam się wyłącza i czeka na kolejne zadania.

Z maszyną do laminowania Revo-Office operatorzy mogą laminować aż 240 arkuszy na godzinę; to imponujący sześciokrotny wzrost w porównaniu z większością maszyn do laminacji.

Urządzenie jest kompatybilne z kasetami foliowymi Revo-Office, które są dostępne w wykończeniu matowym i błyszczącym oraz w grubościach od 1,5 do 5 mil. Aby ułatwić użytkownikowi obsługę, kaseta z folią jest wysuwana, co ułatwia wyjmowanie i wymianę folii.

Laminator może obsługiwać arkusze o szerokości do 12″, dzięki czemu jest gotowy do wykonywania najczęstszych prac biurowych. Po 10 minutach bezczynności Revo-Office przechodzi w energooszczędny tryb uśpienia, aby oszczędzać energię, a jednocześnie szybko się uruchamiać. Aby zapobiec skaleczeniom, cięcie odbywa się za pomocą wewnętrznego noża obrotowego. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary urządzenie doskonale nadaje się do użytku w szkołach, uczelniach, firmach i organizacjach oraz drukarniach.

Revo Office – najważniejsze informacje


  • Prosty panel sterowania umożliwiający konfigurację zadań.
  • Kasety z folią ułatwiają wymianę i są dostępne w wersjach 1,5-5 mil oraz z wykończeniem błyszczącym lub matowym.
  • Obsługuje do 240 arkuszy na godzinę – 6x szybciej niż większość laminatorów “Cover-Open Function”
  • Dodaj opcjonalną szafkę lub stojak (sprzedawane oddzielnie), aby zwiększyć wydajność i bezpiecznie przechowywać materiały eksploatacyjne.
  • Taca podawcza mieści do 200 arkuszy
  • Aby zaoszczędzić energię, tryb uśpienia obniża temperaturę po 10 minutach.

Zobacz również na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni laminator

 

Film

Broszura

laminator revo

Specyfikacja

 

Szerokość laminowaniaA5-330mm
Prędkość240 arkuszy/h
Grubość folii50 mic, 80 mic, 125 mic
Rodzaje foliipołysk, matowy
Nagrzewanie5min
Temperaturazmienna, max 120 stopni
Zasilanie220 V
Wymiary/ waga680 x 506 x 337 mm / 35kg

 

Tytuł

Przejdź do góry