Foliarki i Laminatory

Laminator biurowy – urządzenie, jakiego potrzebujesz

Foliarki do papieru (lub inaczej laminatory do papieru) to urządzenia umożliwiające pokrycie papieru warstwą ochronną. Laminowanie nie tylko chroni kartkę papieru przed wodą lub uszkodzeniami mechanicznymi, ale także poprawia jej estetykę. Zalaminowane dokumenty wyglądają elegancko, a co za tym idzie – znacznie bardziej profesjonalnie. Foliarka do papieru to także bardzo przydatne urządzenie, jeśli Twoja firma produkuje wizytówki, dyplomy, certyfikaty i tym podobne. Szukasz niezawodnej maszyny introligatorskiej? W ofercie RiSET.pl znajdują się wysokiej jakości foliarki biurowe – znajdziesz u nas także laminator A3 i wiele więcej.

Laminatory i foliarki: jak wybrać najlepszą?

Kupując laminatory czy foliarki, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów:

  • sposób laminacji: na zimno lub na gorąco.
  • format laminacji: A4 lub A3.
  • grubość folii (w mikronach), od której zależy, jak sztywny będzie zalaminowany dokument. Im grubsza folia, czyli więcej mikronów, tym dokument będzie sztywniejszy.
  • szybkość laminacji: im szybsza, tym bardziej wydajny będzie laminator.

Dlaczego współpraca z RiSET.pl się opłaca?

W naszym asortymencie znajdziesz produkty introligatorskie najlepszych producentów z tej branży. Mamy foliarki i laminatory biurowe od takich producentów jak: Uchida czy Tauler. Naszą ofertą szczególnie zainteresowane powinny być firmy pracujące z papierem i wykorzystujące na co dzień w pracy dokumenty: wszelkiego rodzaju biura, drukarnie, wydawnictwa czy agencje reklamowe. Foliarka automatyczna to maszyna, która ograniczy udział człowieka w procesie foliowania, przyspieszy pracę i uczyni ją bardziej wydajną.

Zapraszamy do współpracy!

Oprócz najlepszych produktów oraz profesjonalnego doradztwa, nasi klienci mogą liczyć także na pomoc techniczną. Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Wolisz spotkać się i porozmawiać na żywo? Zapraszamy do naszego biura na warszawskich Bielanach!

Foliarki to nie to, czego szukasz? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! W niej znajdziesz: bigówki, bigówko-falcerki, bindownice, dziurkacze, falcerki, falcerko-zszywarki, laminatory, gilotyny, kaszerówki, kreatory grzbietu, liczarki, nacinarki etykiet, nitownice, numeratory, oczkarki, oklejarki do książek, perforatory, plotery tnąco-bigujące, podajniki, sztance płaskie i rotacyjne, utrząsarki, wiertarki, zaokrąglacze narożników, zbieraczki, złociarki do papieru.

Tytuł

Przejdź do góry