Drukarka OKI Pro9542

Drukarka OKI Pro9542

Drukarka OKI Pro9542 jest idealna do drukowania małych nakładów opakowań, kartek okolicznościowych, druków firmowych, metek, etykiet, naklejek itp. na różnych rodzajach materiałów. Urządzenie jest wyposażone w podajnik arkuszy i drukuje wysokiej jakości, trwałe wydruki w oparciu o technologię LED. Drukarka oferuje wysoką jakość druku CMYK na podkładzie o wysokiej gęstości barwy białej w jednym obiegu, produkując żywe kolory i gwarantując niezrównaną wydajność w zakresie zadruku jasnych, ciemnych i przezroczystych materiałów.

 

Opis

Drukarka OKI Pro9542 zapewnia doskonałą jakość druku, większą szybkość drukowania, niższe koszty eksploatacji, pełną elastyczność obsługi materiałów oraz unikalną opcję drukowania z piątym kolorem. Jest to drukarka kolorowa A3 z białym kolorem dodatkowym, idealna do drukowania na ciemniejszych nośnikach.

Drukarka OKI Pro9542 to przystępna cenowo, wyjątkowa drukarka o wysokiej rozdzielczości, która umożliwia nie tylko drukowaie w pełnym zakresie kolorów procesowych, ale z użyciem koloru białego.

 • Druk w pełnej gamie kolorów CMYK
 • Dodatkowo kolor biały do drukowania na ciemnych materiałach
 • Oszałamiające, wyraźne kolory drukowane na ciemnych lub przezroczystych materiałach

Drukarka OKI to oszałamiające kolory w wysokiej rozdzielczości

Pro9542 wykorzystuje cyfrową technologię LED firmy OKI oraz wielopoziomową technologię druku ProQ. Zapewnia to najostrzejsze i najbardziej  żywe kolory. Urządzenia z serii Pro9000 zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych zastosowaniach  w zakresie druku specjalistycznego.

 • Doskonała rozdzielczość druku 1200 x 1200 dpi
 • Wielopoziomowa technologia druku ProQ ozywiająca kolory na wydrukach
 • Pełna kompatybilność z serwerem EFI Fiery ® XF. Jest to zaawansowane zarządzanie kolorami, w tym białym i kolorami procesowymi, optymalizując głębię kolorów i jakość druku.

Niski koszt użytkowania

Drukarka OKI Pro9542 oferuje znaczne oszczędności w porównaniu z innymi drukarkami przemysłowymi. Łączy bardzo konkurencyjną cenę z wyjątkową wydajnością pojemników z tonerem. Widać to szczególnie, gdy konieczny jest wysoki stopień pokrycia i wysoka jakość.

 • Konkurencyjna cena
 • Oddzielne tonery i bębny
 • Efektywność energetyczna pozwala zmniejszyć zużycie energii
 • Niższe koszty operacyjne, dzięki wyjątkowo wysokiej wydajności pojemników z tonerem i bębnów

Technologia, której możesz zaufać

Drukarka OKI oferuje najwyższą szybkość drukowania i zapewnia możliwość szybkiego niskonakładowego druku na żądanie.

 • Czas pierwszego wydruku wynosi poniżej 8 sekund
 • Szybkość druku A3 : 28 str./min. w kolorze lub czerni lub do 50 str./min. w kolorze/czerni w formacie A4
 • 2 GB RAM i procesor 1,2 GHz umożliwiają szybkie przetwarzanie

Elastyczność obsługi nośników przewyższająca inne rozwiązania

Drukarka OKI Pro9542 przewyższa konkurencję w kwestii elastyczności obsługi nośników oraz możliwości samodzielnego druku na szerokiej gamie materiałów.

 • Obsługa papieru : od A5 do SRA3 i banerów o długości do 1,3 m. ❕
 • Jednostronny druk na papierze o gramaturze do 360g/m2 , a dwustronnego do 320 g/m2
 • Druk dwustronny w standardzie
 • Możliwość drukowania na szerokiej gamie materiałów m.in. błyszczący papier, folia, papier transferowy, papier wodoodporny itp.
 • Posiada w standardzie podajnik na 530 arkuszy, a opcjonalnie nawet 2950 ark przy instalacji podajników
 • Drukarka posiada solidny podajnik wielofunkcyjny na 300 ark. dla zapewnienia większej elastyczności

Rozwijaj biznes

Pozwalając firmom na zapewnienie klientom dodatkowych korzyści, wydajna drukarka Pro9542 ma przewagę nad konkurencją i gwarantuje nowe źródło przychodów bez dużych inwestycji.

Szybkie i niedrogie drukowanie we wszystkich kolorach, w tym w bieli i z błyszczącym przezroczystym drukiem
Twórz testy próbne i krótkie serie, w tym papeterię, broszury, prototypy opakowań, materiały do punktów sprzedaży i grafiki okienne
Zestaw wymiennych kolorów wtórnych umożliwia przełączanie między białym a błyszczącym w ciągu kilku sekund bez ryzyka zanieczyszczenia tonerów.

Pomimo wyraźnych możliwości nieiwele firm zajmujących się drukiem odważa się na personalizację. Powstrzymują je koszty niskich nakładów, pozornie wysoka początkowa inwestycja i zróżnicowane wymogi dostosowywania. Seria Pro9000 zmienia to wszystko.

Możesz drukowac bezpośrednio na podłożach opakowań i stworzyć spersonalizowane wysokiej jakości krótkie serie np. czekoladek, słodyczy lub kawy. To wszystko w najwyższej jakości i przy niskiej barierze wejścia.

Dzięki obsłudze nośników, która dorównuje prasom drukarskim, lito- i fleksograficznym urządzenia z serii Pro9000 umożliwiają automatyczne podawanie i drukowanie większej ilości materiałów w krótszym czasie.

Produkcja niskonakładowa

Drukarka OKI Pro9542 może wykonywać wiele różnych zadań, co czyni je uniwersalnym wyborem dla wielu firm :

Opakowania – Opakowania krótkoseryjne, takie jak saszetki, w tym rzemieślnicze i plastikowe, z zamknięciem i bez, torebki papierowe, opakowania na nasiona i płaskie pudełka do składania.

Kartki okolicznościowe i papeteria ślubna – Projektowanie i drukowanie unikalnych kartek okolicznościowych na wszystkie okazje, jak również zaproszeń, winietek stołowych, planów stołów weselnych, papeterii biznesowej i menu dla restauracji.

Koperty – Pro9542 posiada opcjonalny automatyczny podajnik kopert i wyjście na taśmę transportową do drukowania kopert w dłuższych seriach.
Obsługiwane rozmiary kopert przez podajnik:
Standardowe rozmiary: DL, C4, C5, C6, C7
Rozmiary niestandardowe:
Szerokość od 2,5″ – 13″ (64mm – 330mm)
Długość od 3,5″ – 15″ (89mm – 381mm)

Zawieszki – Metki cenowe, metki do odzieży, metki do roślin ogrodniczych lub inne metki z informacjami o produkcie.

Etykiety – Między innymi rośliny, odzież, napoje, produkty farmaceutyczne i żywność

Uniwersytety i edukacja – Drukarka OKI Pro9542 pozwala na naukę projektowania grafiki użytkowej i artystycznej. Studenci moga tworzyć prace i końcowe portfolio, aby pokazać swój talent, korzystając z wyjatkowych możliwości obsługi materiałów i tonera białego oraz przezroczystego

Kontrola produkcji i opracowywanie prototypów – Makiety przedprodukcyjne, premiery nowych produktów, wydruki próbne i prototypy

Zastosowania w druku komercyjnym – Tradycyjne zastosowania, takie jak produkcja wizytówek, banerów, broszur, ulotek, menu, naklejek i oznakowań okiennych. Dodatkowy biały toner daje większe możliwości tworzenia.

Drukarka idealnie współpracuje w linii z ploterami tnąco-bigującymi Intec SC5000 oraz FB9000.

Więcej na temat produktu znajdziesz na https://www.oki.com/pl/printing/products/colour/graphic-arts/pro9000series/pro9542/index.html

 

Specyfikacja

Szybkość drukuA4: 50 str./min w kolorze lub czerni
A3: 28 str./min w kolorze lub czerni
Biały : do 45 str./min jednostronnie
Przezroczysty: do 18 str./min
Czas pierwszego wydruku8 s w kolorze lub czerni
Czas nagrzewaniaMaks. 50s. od chwili włączenia
Szybkość procesora1,2 GHz
Pojemność podajnikówPodajnik 1 : 530 arkuszy (80g/m2)
Podajnik uniwersalny: 300 ark. (80g/m2)
Technologia drukowaniaTechnologia elektrofotograficzna kolorowego cyfrowego wydruku LED
Rozdzielczość drukuTechnologia wielopoziomowa ProQ4800, rozdzielczość 1200 × 1200 dpi
InterfejsUSB 2.0 Hi-Speed , 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
ProtokółTCP/IP, EtherTalk
Czcionka87 skalowalnych czcionek PCL, czcionki bitmapowe Lineprinter/OCR-A/OCR-B/USPSZIP, 10 czcionek TrueType, 136 czcionek Adobe PostScript Type 1
Format papieruPodajnik 1/2/3: A3, SRA3 (do 330 × 457 mm), SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6; podajnik uniwersalny: A3, SRA3, SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6 Rozmiar niestandardowy: szerokość 64-330 mm, długość 89-1321 mm; podajnik wysokopojemny: A3, SRA3 (do 328 × 457 mm), SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6
Gramatura papieruPodajnik 1/2/3: od 52 do 320 g/m2; podajnik uniwersalny: od 52 do 360 g/m2; druk dwustronny: od 64 do 320 g/m2; podajnik wysokopojemny: od 52 do 320 g/m2
Wymiary (wys. × szer. × głęb.)640 × 699 × 625 mm (głęb. × wys. × szer.)

Broszura

broszurownica pdf

Film

Tytuł

Przejdź do góry