Drukarka A4 OKI C650

Drukarka A4 OKI C650

Drukarka A4 OKI C650, dzięki technologii Space Saving Technology, jest najmniejszą na świecie kolorową drukarką o wysokiej prędkości druku. Zapewnia wysoką wydajność i obsługuje nośniki o różnej gramaturze. Wszystko to zamknięte w niewielkiej i wytrzymałej obudowie.

Opis

Od ultrakompaktowej drukarki C650 można oczekiwać ogromnej wydajności. C650 to najmniejsza na świecie wysokowydajna kolorowa drukarka A4, która jest idealna dla firm o ograniczonej przestrzeni. Zazwyczaj kompaktowe drukarki mają gorszą jakość, są droższe i wolniejsze. Drukarka C650 jest jednak wyjątkiem od reguły i zapewnia najlepsze funkcje, jakich można oczekiwać od kolorowej drukarki biurkowej A4 dla firm, w tym niezrównaną obsługę nośników i efektywność ekonomiczną.

Idealny dla każdej firmy

Za sprawą technologii zapewniającej oszczędność miejsca, drukarka C650 jest idealna wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a wydajność jest priorytetem. Jest wystarczająco wytrzymała do użytku w magazynie i łatwo mieści się w zamkniętej przestrzeni, takiej jak budka lub linia produkcyjna, ale znajdzie również swoje miejsce na zapleczu biura.

 • Kompaktowa obudowa zajmuje niewiele miejsca
 • Pełny dostęp z przodu ułatwia konserwację i zmniejsza ilość miejsca wymaganego do konserwacji urządzenia
 • Konstrukcja wykonana w 48% z metalu zwiększa niezawodność i trwałość

Model C650 pozwala przedsiębiorstwom szybko i ekonomicznie dostosowywać się do zmieniających się wymagań, od komunikatów wizualnych i materiałów marketingowych po faktury. OKI C650 umożliwia drukowanie wszystkich potrzebnych materiałów we własnym zakresie i na żądanie.

 • Zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę nośników
 • Szybkie drukowanie z wyjątkową jakością i bogatymi kolorami LED
 • Drukowanie z prędkością 35 stron A4 na minutę
 • Z łatwością drukuje na nośnikach o gramaturze od 60 g/m2 do 256 g/m2, nawet w formacie B8 lub o długości do 1,32 m

Drukarka A4 do produkcji etykiet

Wydrukuj wytrzymałe, wysokiej jakości etykiety na szerokiej gamie różnych podłoży, w tym wodoodpornych, mrozoodpornych i odpornych na promieniowanie UV w pełnym kolorze. Drukuj wyraźne kody kreskowe, wyraźny tekst i żywą grafikę do wielu zastosowań związanych z etykietowaniem.

 • Wodoodporne i odporne na mróz materiały
 • Odporność na promienie UV i olej
 • Kody kreskowe 2D i 3D

Solidna drukarka A4 zapewniająca znaczny zwrot z inwestycji

Drukarka A4 C650 została zaprojektowana z myślą o długotrwałym użytkowaniu i drukowaniu dużych nakładów, dzięki czemu idealnie nadaje się do wysokonakładowego i wysokowydajnego druku kolorowego.

 • Wydłużona żywotność i wysoka wydajność
 • Oddzielne tonery i bębny pozwalają na maksymalne wykorzystanie wszystkich materiałów eksploatacyjnych
 • Wszystkie materiały eksploatacyjne mogą być wymieniane z łatwością przez użytkownika

Drukarka A4 o mniejszym wpływie na środowisko

Troska o środowisko stała się kluczowym czynnikiem zarówno dla konsumentów, jak i firm. Drukarka C650 jest nie tylko kompaktowa, ale także ma mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu z innymi drukarkami. Dlaczego ?

 • Ze względu na niewielkie rozmiary i innowacyjną konstrukcję drukarka jest wykonana z mniejszej ilości plastiku niż porównywalne urządzenia.
 • Mocny i wytrzymały metal sprawia, że komponenty są trwalsze, co zmniejsza straty
 • Zmieniona konstrukcja kasety z tonerem utrzymuje dużą pojemność i jest bardziej przyjazna dla środowiska podczas transportu
 • Mniejsze urządzenia i kasety z tonerem wymagają użycia znacznie mniejszej ilości opakowań

C650 – drukarka A4 o dużych możliwościach

Urządzenie C650 nadaje się do użytku w wielu różnych sektorach – szczególnie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a wydajność jest priorytetem – zapewniając szybkie, niezawodne i profesjonalne drukowanie różnych materiałów z jednego małego urządzenia.

Drukarka A4 dla handlu detalicznego, sklepów

Sprzedawcy detaliczni są zmuszeni do szybkiego reagowania na zmieniające się warunki, takie jak zmiany cen, oferty promocyjne, nowe linie produktów oraz ewoluujące trendy rynkowe i społeczne, zachęcając klientów do zakupów w sklepie i tworząc z nimi relacje, aby wpływać na decyzje klientów i zwiększać swoje zyski. Drukarka C650 umożliwia sprzedawcom detalicznym osiągnięcie tego celu za pomocą wizualnego przekazu.

Możliwość drukowania wszystkiego na żądanie, od codziennej dokumentacji po atrakcyjne i przyciągające wzrok materiały do punktów sprzedaży i materiały promocyjne, w tym m.in. wolnostojące i wiszące banery, oznaczenia przypominające o dystansie społecznym oraz naklejki podłogowe i okienne.

Unikalna technologia oszczędzania miejsca sprawia, że drukarka C650 idealnie nadaje się do zatłoczonych sklepów, w których przestrzeń jest na wagę złota. W handlu detalicznym czas, podobnie jak przestrzeń, to pieniądz, a konstrukcja i wytrzymała konstrukcja C650 sprawiają, że drukarka zajmuje minimalną przestrzeń i jest stale gotowa do pracy.

Drukarka A4do hotelu, restauracji, kawiarni (HoReCa)

Przedsiębiorcy z branży HoReCa mają wielką ochotę na tworzenie niezapomnianych wrażeń, które będą zachęcać do ponownych rezerwacji i pozytywnych recenzji. Materiały drukowane odgrywają ogromną rolę w osiągnięciu tego celu. Od spersonalizowanych banerów i oznakowań o długości do 1,3 metra, po serwety, zaproszenia, oznakowania na stoły, wodoodporne menu, zawieszki na drzwi, składane karty i vouchery, naklejki podłogowe i okienne, materiały eventowe i wiele innych.

Dzięki możliwości drukowania szerokiej gamy materiałów na miejscu i na żądanie, oczekiwania klientów przekroczą oczekiwania, nawet w przypadku zmian wprowadzanych w ostatniej chwili. Kompaktowy rozmiar i najwyższa niezawodność drukarki C650 sprawiają, że szybkie i ekonomiczne drukowanie na miejscu dla firm z branży HoReCa staje się rzeczywistością. Oszczędzająca miejsce technologia drukarki C650 oznacza, że urządzenie będzie idealnie pasować do recepcji lub zaplecza restauracji czy kawiarni.

Drukarka dla uczelni, szkół

Jeśli chodzi o drukowanie materiałów edukacyjnych, kolor odgrywa kluczową rolę, a drukarka C650 zapewnia bogate i żywe kolory. To kompaktowe urządzenie ma ogromny potencjał dla instytucji edukacyjnych, m.in. w zakresie drukowania codziennej dokumentacji, materiałów edukacyjnych, arkuszy testowych, naklejek ściennych, podłogowych i okiennych, kart członkowskich, certyfikatów, broszur szkolnych i uniwersyteckich oraz ulotek.

C650 została zaprojektowana z myślą o małych przestrzeniach, a jej wytrzymała konstrukcja zapewnia doskonałą niezawodność. Urządzenie zostało również zaprojektowane z myślą o bezpiecznym drukowaniu i ochronie prywatnych danych uczniów, zapewniając ograniczony dostęp do drukarki za pomocą uwierzytelniania IC, szyfrowania i kodu PIN.

Drukarka dla służby zdrowia, branży farmaceutycznej i kosmetycznej

C650 został zaprojektowany do pracy w szpitalach i placówkach medycznych, gdzie duża ilość sprzętu ogranicza dostępną przestrzeń.

C650 spełnia wszystkie oczekiwania laboratoriów, szpitali i placówek medycznych, zapewniając szybkość, niezawodność, wysoką jakość i, co najważniejsze, bezpieczną obsługę prywatnych i poufnych danych pacjentów.

Kompaktowa drukarka C650 spełni wszystkie wymagania każdej placówki medycznej – od codziennej dokumentacji po banderole, wyniki badań, zdjęcia, recepty oraz ulotki edukacyjne i oznakowania.

Film

Specyfikacja

pobierz, specyfikacja

 

Tytuł

Przejdź do góry