Drukarka kolorowa Pro9541

Drukarka kolorowa Pro9541

Nowatorska drukarka kolorowa Pro9541 przenosi druk cyfrowy na wyższy poziom dzięki opcji druku CMYK oraz dodatkowemu piątemu kolorowi białemu lub błyszczącemu przezroczystemu. Niezrównana obsługa nośników, duża szybkość druku, druk kolorowy w wysokiej rozdzielczości i doskonała jakość druku sprawiają, że urządzenie to jest idealną i przystępną cenowo opcją dla firm graficznych i reklamowych poszukujących lukratywnych nowych źródeł przychodów.

Opis

Drukarka kolorowa OKI Pro9541 jest idealna do drukowania krótkich serii opakowań, kartek okolicznościowych, druków firmowych, metek, etykiet, naklejek itp. na różnych rodzajach materiałów. Urządzenie posiada podajnik arkuszy i drukuje wysokiej jakości, trwałe wydruki przy użyciu technologii opartej na tonerze LED.

Drukarka kolorowa Pro9541 oferuje dodatkowy biały lub przezroczysty toner, który pozwala na uzyskanie jeszcze szerszej gamy wykończeń. Pozwala to uzyskać wspaniałe rezultaty, szczególnie na foliach, przezroczystych lub teksturowanych materiałach, gdzie kolor materiału powinien być widoczny lub pozwala zachować kolor, który jest drukowany poprzez umieszczenie białego spodu. Jest to doskonałe rozwiązanie do drukowania na kolorowych materiałach bez utraty jakości drukowanego obrazu.

Podobnie jak w przypadku modelu Pro9542, można wybrać samodzielne nakładanie białego tonera o niezrównanej gęstości na kolorowe lub przezroczyste nośniki, co pozwala uzyskać oszałamiający, ale prosty rezultat. Pro9541 różni się jednak tym, że biały lub przezroczysty toner jest nakładany jako ostatni kolor, co pozwala na tworzenie selektywnych efektów punktowych lub zdobień dla intensywnego wykończenia.

Pierwsza drukarka LED – CMYK+ 1

Drukarka kolorowa Pro9541 to przystępna cenowo, wyjątkowa drukarka wysokiej rozdzielczości. Umożliwia nie tylko drukowanie w pełnym zakresie kolorów dodatkowych, ale z użyciem koloru białego.

Drukarka jest także w pełni kompatybilna z serwerem EFI Fiery XF 5.0, który umożliwia zaawansowane zarządzanie kolorami. W tym kolorami CMYK i dodatkowymi, optymalizując głębię kolorów i jakość druku.

 • Druk w pełnej gamie kolorów CMYK
 • Dodatkowy kolor : biały lub przezroczysty
 • Oszałamiające, wyraźne kolory drukowane na ciemnych lub przezroczystych materiałach

Oszałamiające kolory w wysokiej rozdzielczości

Drukarka kolorowa Pro9541 wykorzystuje cyfrową technologię LED firmy OKI oraz wielopoziomową technologię druku ProQ. Zapewnia to ostrzejsze i żywsze kolory. Podobnie jak w przypadku modelu 9542, możesz zdecydować się na położenie tylko białego tonera o wyjatkowej wysokiej gęstości na kolorowym lub przezroczystym materiale, co zapewnia idealne, a jednocześnie proste rezultaty.

Niski koszt użytkowania

Drukarka kolorowa OKI Pro9541 oferuje znaczne oszczędności w porównaniu z innymi drukarkami przemysłowymi. Łączy bardzo konkurencyjną cenę z wyjątkową wydajnością pojemników z tonerem. Widać to szczególnie, gdy konieczny jest wysoki stopień pokrycia i wysoka jakość.

 • Konkurencyjna cena
 • Oddzielne tonery i bębny
 • Efektywność energetyczna pozwala zmniejszyć zużycie energii
 • Niższe koszty operacyjne, dzięki wyjątkowo wysokiej wydajności pojemników z tonerem i bębnów

Technologia, której możesz zaufać

Drukarka kolorowa OKI oferuje najwyższą szybkość drukowania i zapewnia możliwość szybkiego niskonakładowego druku na żądanie.

 • Czas pierwszego wydruku wynosi poniżej 8 sekund
 • Szybkość druku A3 : 28 str./min. w kolorze lub czerni lub do 50 str./min. w kolorze/czerni w formacie A4
 • 2 GB RAM i procesor 1,2 GHz umożliwiają szybkie przetwarzanie

Elastyczność obsługi nośników przewyższająca inne rozwiązania

Drukarka OKI Pro9541 przewyższa konkurencję w kwestii elastyczności obsługi nośników oraz możliwości samodzielnego druku na szerokiej gamie materiałów.

 • Obsługa papieru : od A5 do SRA3 i banerów o długości do 1,3 m. ❕
 • Jednostronny druk na papierze o gramaturze do 360g/m2 , a dwustronnego do 320 g/m2
 • Druk dwustronny w standardzie
 • Możliwość drukowania na szerokiej gamie materiałów m.in. błyszczący papier, folia, papier transferowy, papier wodoodporny itp.
 • Posiada w standardzie podajnik na 530 arkuszy, a opcjonalnie nawet 2950 ark przy instalacji podajników
 • Drukarka posiada solidny podajnik wielofunkcyjny na 300 ark. dla zapewnienia większej elastyczności

Personalizacja – odblokuj potencjał firmy

Pozwalając firmom na zapewnienie klientom dodatkowych korzyści, wydajna drukarka Pro9541 ma przewagę nad konkurencją i gwarantuje nowe źródło przychodów bez dużych inwestycji.

Szybkie i niedrogie drukowanie we wszystkich kolorach, w tym w bieli i z błyszczącym przezroczystym drukiem
Twórz testy próbne i krótkie serie, w tym papeterię, broszury, prototypy opakowań, materiały do punktów sprzedaży i grafiki okienne
Zestaw wymiennych kolorów wtórnych umożliwia przełączanie między białym a błyszczącym w ciągu kilku sekund bez ryzyka zanieczyszczenia tonerów.

Pomimo wyraźnych możliwości nieiwele firm zajmujących się drukiem odważa się na personalizację. Powstrzymują je koszty niskich nakładów, pozornie wysoka początkowa inwestycja i zróżnicowane wymogi dostosowywania. Seria Pro9000 zmienia to wszystko.

Możesz drukowac bezpośrednio na podłożach opakowań i stworzyć spersonalizowane wysokiej jakości krótkie serie np. czekoladek, słodyczy lub kawy. To wszystko w najwyższej jakości i przy niskiej barierze wejścia.

Produkcja niskonakładowa

Drukarka OKI Pro9542 może wykonywać wiele różnych zadań, co czyni je uniwersalnym wyborem dla wielu firm :

Opakowania – Opakowania krótkoseryjne, takie jak saszetki, w tym rzemieślnicze i plastikowe, z zamknięciem i bez, torebki papierowe, opakowania na nasiona i płaskie pudełka do składania.

Kartki okolicznościowe i papeteria ślubna – Projektowanie i drukowanie unikalnych kartek okolicznościowych na wszystkie okazje, jak również zaproszeń, winietek stołowych, planów stołów weselnych, papeterii biznesowej i menu dla restauracji.

Koperty – Pro9542 posiada opcjonalny automatyczny podajnik kopert i wyjście na taśmę transportową do drukowania kopert w dłuższych seriach.
Obsługiwane rozmiary kopert przez podajnik:
Standardowe rozmiary: DL, C4, C5, C6, C7
Rozmiary niestandardowe:
Szerokość od 2,5″ – 13″ (64mm – 330mm)
Długość od 3,5″ – 15″ (89mm – 381mm)

Zawieszki – Metki cenowe, metki do odzieży, metki do roślin ogrodniczych lub inne metki z informacjami o produkcie.

Etykiety – Między innymi rośliny, odzież, napoje, produkty farmaceutyczne i żywność

Uniwersytety i edukacja – Drukarka OKI Pro9542 pozwala na naukę projektowania grafiki użytkowej i artystycznej. Studenci moga tworzyć prace i końcowe portfolio, aby pokazać swój talent, korzystając z wyjatkowych możliwości obsługi materiałów i tonera białego oraz przezroczystego

Kontrola produkcji i opracowywanie prototypów – Makiety przedprodukcyjne, premiery nowych produktów, wydruki próbne i prototypy

Zastosowania w druku komercyjnym – Tradycyjne zastosowania, takie jak produkcja wizytówek, banerów, broszur, ulotek, menu, naklejek i oznakowań okiennych. Dodatkowy biały toner daje większe możliwości tworzenia.

Drukarka idealnie współpracuje w linii z ploterami tnąco-bigującymi Intec SC5000 oraz FB9000.

Więcej na temat produktu znajdziesz na https://www.oki.com/pl/printing/products/colour/graphic-arts/pro9000series/pro9541/index.html

Specyfikacja

Szybkość drukuA4: 50 str./min w kolorze lub czerni
A3: 28 str./min w kolorze lub czerni
Biały : do 45 str./min jednostronnie
Przezroczysty: do 18 str./min
Czas pierwszego wydruku8 s w kolorze lub czerni
Czas nagrzewaniaMaks. 50s. od chwili włączenia
Szybkość procesora1,2 GHz
Pojemność podajnikówPodajnik 1 : 530 arkuszy (80g/m2)
Podajnik uniwersalny: 300 ark. (80g/m2)
Technologia drukowaniaTechnologia elektrofotograficzna kolorowego cyfrowego wydruku LED
Rozdzielczość drukuTechnologia wielopoziomowa ProQ4800, rozdzielczość 1200 × 1200 dpi
InterfejsUSB 2.0 Hi-Speed , 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
ProtokółTCP/IP, EtherTalk
Czcionka87 skalowalnych czcionek PCL, czcionki bitmapowe Lineprinter/OCR-A/OCR-B/USPSZIP, 10 czcionek TrueType, 136 czcionek Adobe PostScript Type 1
Format papieruPodajnik 1/2/3: A3, SRA3 (do 330 × 457 mm), SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6; podajnik uniwersalny: A3, SRA3, SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6 Rozmiar niestandardowy: szerokość 64-330 mm, długość 89-1321 mm; podajnik wysokopojemny: A3, SRA3 (do 328 × 457 mm), SRA4, A4, A5, A6, B4, B5, B6
Gramatura papieruPodajnik 1/2/3: od 52 do 320 g/m2; podajnik uniwersalny: od 52 do 360 g/m2; druk dwustronny: od 64 do 320 g/m2; podajnik wysokopojemny: od 52 do 320 g/m2
Wymiary (wys. × szer. × głęb.)640 × 699 × 625 mm (głęb. × wys. × szer.)

Broszura

broszurownica pdf

Film

Tytuł

Przejdź do góry