Drukarka etykiet Pro1040 oraz Pro1050

Drukarka etykiet Pro1040 oraz Pro1050

Niewielkie rozmiary oraz niski koszt inwestycji sprawia, że drukarki wąskoformatowe OKI Pro 1040 oraz Pro1050 to idealne rozwiązanie zaspokajające wszystkie potrzeby w zakresie drukowania etykiet. Drukarka etykiet z serii Pro1000 pomaga obniżyć koszty, przyśieszyć produkcję oraz uzyskać specjalistyczne wykończenie szerokiej gamy materiałów.

Opis

Rolowa drukarka etykiet Pro1040 oferuje profesjonalny cyfrowy druk LED w czterech kolorach na różnych podłożach przeznaczonych do druku etykiet, w tym na papierach teksturowanych i materiałach syntetycznych. Natomiast rolowa drukarka etykiet Pro1050 wnosi nowy wymiar kolorystyczny do druku etykiet. Dzięki połączeniu cyfrowej technologii LED i innowacyjnej formuły suchego tonera, Pro1050 oferuje unikalną opcję piątego koloru “CMYK+1” dla większej wszechstronności w projektowaniu i produkcji etykiet. Drukowanie na przezroczystych lub kolorowych nośnikach jest teraz łatwe dzięki możliwości drukowania projektów z dodatkiem białego koloru lub białego nieprzezroczystego tła pod obrazem CMYK.

Drukowanie nisko i średnionakładowe

Drukujesz 1 etykietę, a może 10 000 etykiet ? Rolowa drukarka etykiet OKI Pro1000 sprawi, że będzie to opłacalna finansowo operacja. Drukujesz ile potrzebujesz, a prosta konfiguracja i wymiana rolek nośników umożliwia szybkie przejście między zadaniami.

Technologia suchego tonera firmy OKI umożliwia drukowanie na papierze i materiałach syntetycznych, a także na materiałach teksturowanych, kolorowych, przezroczystych lub metalicznych. A to wszystko przy wyjatkowej trwałości i odporności na działanie wody, oleju, ujemnych temperatur i rozpuszczalników. Jakość drukowanych etykiet nigdy się nie pogorszy.

W przeszłości drukowanie spersonalizowanych etykiet było kosztowne, skomplikowane i trudne do wykonania, ale na szczęście OKI wszystko zmienił. Rolowa drukarka Pro1000 umożliwia szybkie, łatwe i ekonomiczne drukowanie dostosowanych etykiet. Drukarki Pro1000 są przy tym zgodne z wiodącym w branży oprogramowaniem do projektowania i druku, umożliwiając niskonakładowe drukowanie etykiet ze zmiennymi danymi. Niezależnie czy potrzebujesz różne numery seryjne, dane sprzedawcy, dystrybutora czy inne elementy, cały proces kontrolujesz we własnym zakresie.

Rolowa drukarka etykiet OKI Pro1040

Drukarka etykiet OKI Pro1040 przenosi kreatywność i elastyczność na nowy poziom, oferując profesjonalny czterokolorowy druk wąskoformatowy na różnych materiałach. Możliwość uruchomienia usług niskonakładowego druku kolorowych etykiet na żądanie otwiera drzwi do nowej bazy klientów, jak również do lukratywnego strumienia przychodów.

Zastosowanie cyfrowej technologii LED wraz z technologią suchego tonera pozwala na większą elastyczność w projektowaniu etykiet.

Dzięki niezrównanym możliwościom obsługi nośników, druk na ogromnej gamie nośników, od papierów teksturowanych i syntetycznych, z białymi, przezroczystymi, nieprzezroczystymi lub kolorowymi podłożami, jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Drukarka etykiet OKI Pro1040 z łatwością radzi sobie z nowymi rodzajami materiałów, z którymi atramentowe drukarki etykiet po prostu sobie nie radzą, dzięki czemu firmy mogą realizować kreatywne pomysły i skomplikowane zadania. Bez względu na to, czy chodzi o etykiety do użytku zewnętrznego, etykiety do chłodni, czy też etykiety na żywność, napoje i artykuły gospodarstwa domowego, urządzenia z serii Pro są w stanie wykonać je wszystkie.

Nadszedł czas, aby przestać oddawać zyski konkurencji. Drukarka etykiet OKI Pro1040 wymaga jedynie minimalnego szkolenia, posiada elastyczną konfigurację i oferuje możliwość drukowania wewnętrznego w szerokim zakresie zadań. Skonfiguruj nowe zadania w ciągu kilku minut. Drukuj na papierze powlekanym i niepowlekanym lub na nośnikach syntetycznych i używaj tylko jednej drukarki do wielu zadań. Drukarka etykiet OKI Pro Series jest idealna do produkcji etykiet w krótkich i średnich seriach.

Rolowa drukarka etykiet OKI Pro1050

Kluczową cechą OKI Pro 1050 jest to, że drukuje na biało. Tak więc oprócz zwykłego CMYK posiada on dodatkowy biały toner. Możliwe, że chcesz drukować na biało tylko na materiałach przezroczystych lub foliowych, albo potrzebujesz przezroczystych elementów na etykiecie, natomiast większość ma być biała. To wszystko możemy zrobić w kilka sekund dzięki Pro 1050.

Drukarka etykiet OKI Pro 1050 to nowy poziom kreatywności i elastyczności, oferujący profesjonalny pięciokolorowy druk wąskoformatowy na różnych materiałach. Dzięki zastosowaniu cyfrowej technologii LED oraz technologii suchego tonera, opcja piątego koloru lub “CMYK+1” pozwala na większą elastyczność w projektowaniu etykiet. Drukowanie na przezroczystych lub kolorowych nośnikach etykiet jest teraz proste dzięki drukowaniu nieprzezroczystego białego tła pod obrazem CMYK. Wydrukowana etykieta wyróżnia się jeszcze bardziej, dzięki czemu Twój przekaz jest wyraźniejszy.

OKI Pro Series wykorzystuje technologię LED, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania atramentów. Szerokość druku wynosi do 125,76 mm i może drukować na nośnikach ciągłych, z przerwami lub z czarnymi znacznikami.

Więcej informacji na temat urządzeń z serii Pro1000 znajdziesz na https://www.oki.com/pl/printing/products/label/narrow/index.html

Urządzenia z serii OKI Pro1000 są kompatybilne z nacinarką etykiet Graphtec DLC1000 

 

Specyfikacja

Szybkość drukuMaks. 152,4 mm/s (6 ips)
Format nośnikaRolka
Typ nośnikaPapier zwykły, folia, etykieta ze zwykłego papieru, etykieta z papieru błyszczącego, etykieta z folii, etykieta z papieru syntetycznego
Szerokość nośnika29,64-130,0 mm
Grubość nośnika0,076-0,25 mm
Długość etykiety12,7-1320,8 mm
Szerokość etykiety25,4-125,76 mm
Wykrywanie nośnikówPrzerwa
Czarne oznaczenie (drukowane z tyłu liniału)
Brak
Zewnętrzna szerokość rolkiMaks. Ф 203,2 mm (Ф8″)
Wewnętrzna szerokość rdzeniaФ 76,2 mm (Ф3″)
Kierunek rozwijania rolkiZadrukiem do góry, zadrukiem w dół
Szerokość wydrukuMaks. 125,76 mm
Minimalny margines wydruku2,12 mm z każdej strony
Rozdzielczość druku1200 × 1200 dpi
600 × 600 dpi
Interfejs / Protokół1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T, USB 2.0 (High Speed) / TCP/IP
ProcesorProcesor ARM 1,2 GHz
Pamięć (stand./maks.)2048 MB / 2048 MB
Dysk twardy250 GB
Czujniki nośnikówRegulowany czujnik przerwy transmisji
Regulowany czujnik czarnego znaku (wydrukowany z tyłu liniału)
Automatyczny obcinacz
Ostrze obrotowe, całkowite przycięcie
Środowisko pracyPraca: 10-30°C, 20-70% wilgotności względnej
Magazynowanie: 0-43°C, 10-90% wilgotności względnej
Bez kondensacji
Pobór mocyPraca: Maks. 1200 W / Śr. 710 W
Tryb gotowości: 27 W
Tryb oszczędzania energii: < 25,0 W
Żywotność5 lat lub 500 km
Język drukarkiEmulacja PCL 5c, emulacja PCL 6 (XL), Adobe PostScript 3
Waga
61,0 kg – 62,0 kg
Wymiary (wys. × szer. × głęb.)1040 × 477 × 441 mm

Broszura

broszurownica pdf

Film

Tytuł

Przejdź do góry