Intec ColorCut FB575

Kompaktowy ploter Intec ColorCut FB575 to podstawowy, najmniejszy model z serii Intec ColorCut, charakteryzujący się podobną chrakterystyką, co reszta nowej generacji serii x75, czyli FB1175 oraz FB775.

Opis

Jest to wysokiej klasy kompaktowy ploter ze stołem tnącym B3. Stół do cięcia mieści do jednego arkusza SRA3 (Tabloid Plus) i jest przeznaczony do małej produkcji.

Tnij i biguj prawie każdy wydrukowany produkt. W absolutnie dowolnym kształcie! W komplecie z urządzeniem znajduje się specjalnie skonstruowana podstawa, dwie maty do cięcia, podwójna głowica narzędziowa (o sile nacisku do 1kg), montowane narzędzia do cięcia, bigowania i kalibracji, wybór ostrzy tnących, duży panel kontrolny z ekranem dotykowym, wydajny wentylator 400W i opcjonalny tłumik.

FB575 jest doskonałą inwestycją dla prototypów i małych serii. W naszej ofercie znajdują się również FB775 i FB1175.

Ten kompaktowy ploter z łatwością obsługuje arkusze do formatu B3 (350mm x 520mm), z maksymalnym efektywnym obszarem cięcia konturowego do 330 x 488mm, idealnym do cięcia arkuszy B3. Podwójna głowica tnąca zapewnia nacisk do 960 gf podczas cięcia i bigowania.


  • Brak konieczności stosowania matryc – wycinanie i bigowanie dowolnych kształtów od ręki
  • Tnie kartony i folie do 450gsm / 600 mikronów
  • Głowica z dwoma narzędziami do jednoczesnego cięcia i bigowania
  • Wysoka wydajność dzięki prędkości cięcia do 1 metra bieżącego w 1,4 sekundy!
  • Czujnik optyczny zapewnia precyzyjne podążanie za wektorowymi liniami cięcia/wycinania narysowanymi w programach Adobe® Illustrator® i CorelDRAW®.
  • Stół przytrzymujący z przyssawką podciśnieniową dla nawet najmniejszych przedmiotów
  • W komplecie z dedykowanym oprogramowaniem do cięcia i bigowania ColorCut Pro
  • Czujnik optyczny IR odczytuje kody kreskowe w celu natychmiastowego odnalezienia zadania.  Dokładnie odczytuje znaki rejestracyjne oraz koryguje liniowe, skalowe, skośne i obrotowe/kątowe różnice położenia dostosowując plik cięcia zgodnie z wymaganiami.

Oprogramowanie ColorCut Pro

Oprogramowanie to odczytuje linie grafiki wektorowej za pomocą czujnika optycznego, który pobiera powiązaną linię cięcia z biblioteki zadań serwera. SmartMarks zapewniają doskonałą rejestrację. Oprogramowanie to daje użytkownikowi zaawansowaną kontrolę nad całym procesem cięcia i bigowania – umożliwia nawet wprowadzanie modyfikacji linii cięcia w trakcie zadania.

ColorCut Pro to samodzielna aplikacja z wtyczką, którą można zainstalować na zdalnych komputerach w dowolnym miejscu środowiska pracy. Dzięki temu wykonasz cięcie konturowe kart papierowych i tworzyw sztucznych. Intec dostarcza ją wraz ze wszystkimi modelami ColorCut, oferując kompletne rozwiązanie pod klucz.

Dla twórców aplikacja umożliwia grafikom generowanie plików cięcia z kodami kreskowymi lub kodami QR. Wraz z powiązanymi numerami zadań, jako integralną część ich projektu, pozwala natychmiast rozpoznać zadania i odnaleźć pliku.

Dla firm zajmujących się wykańczaniem druku, biblioteka zadań ColorCut umożliwia użytkownikom pobieranie wcześniej przygotowanych plików cięć do ich procesów roboczych. Nie ma konieczności uruchamiania programu Adobe® illustrator® lub CorelDRAW®. Jest to typowe zastosowanie w środowisku produkcyjnym, oddalonym od studia projektowego.

O Firmie Intec

Firma INTEC Printing Solutions została założona w 1989 roku w Wielkiej Brytanii i w ciągu ponad 30 lat działalności rozwinęła się w globalnego dostawcę unikalnych rozwiązań w zakresie druku i obróbki po druku.

INTEC skupia się przede wszystkim na ciągłym doskonaleniu swoich produktów, słuchając opinii klientów i starając się uwzględnić wszystkie drobne szczegóły, które są ważne dla efektywnego działania.

Dużą popularnością cieszy się linia ploterów tnących INTEC ColorCut, przeznaczonych do automatycznego cięcia i bigowania.

 

Specyfikacja

Format arkusza (maks)350mm x 520mm
Pole robocze330mm x 488mm
PodstawaW zestawie
Pozycjonowanie arkusza400W Pompa ssąca
Kontrola zasysuStała siła
Pokrywa akustycznaOpcjonalnie
TłumikOpcjonalnie
Siła docisku noża960gf
Siła docisku bigi960gf
Gramatura600 micron/600gsm
Prędkość cięcia600mm/s
Waga netto69kg
Wymiary D x S x W845 x 870 x 1020mm
OprogramowanieColorCut Pro

Broszura

broszurownica pdf

Film

Tytuł

Przejdź do góry