Intec Colorcut FB775

Seria stołowych ploterów tnących INTEC ColorCut Flatbed to idealna propozycja dla drukarni cyfrowych i agencji reklamowych, wszędzie tam, gdzie produkuje się w małych lub średnich nakładach. Urządzenia wycinają i bigują na niemalże każdym zadrukowanym podłożu,. Plotery INTEC ColorCut Flatbed dają możliwość produkcji na żądanie, prototypów, wzorców lub krótkich serii bez konieczności wykonywania drogich i pracochłonnych wykrojników. Dzięki tym urządzeniom wytniesz eleganckie tekturowe opakowanie ozdobne, ochronny karton do pakowania czy samoprzylepną etykietę produktową z zachowaniem najwyższej precyzji.  Seria ploterów FB wyposażona jest w profesjonalne oprogramowanie ColorCut Pro wspierające użytkownika w całym procesie produkcyjnym od projektu aż po wykonanie.

Opis

FB775 – drugi największy ploter stołowy o formacie maksymalnym – B2. Wyposażony w ulepszoną0 głowicę zapewniającą siłę nacisku cięcia do 1,2kg, a bigowania aż do 1,5kg. Zaawansowane technologicznie serwo-silniki zapewniają precyzyjne i dokładne cięcie przy prędkości 1200mm/s w oparciu o czujniki 8 generacji ARMS, które za pośrednictwem kamery odczytują prace zapisane w kodzie QR o 300% szybciej.

Funkcjonalną możliwością plotera jest możliwość umieszczenia 2 różnych prac formatu SRA3 obok siebie, maszyna odczyta QR kod z każdej pracy i wykona powierzone mu zadania jedno po drugim. Potężny 750W odkurzacz próżniowy zapewnia stabilnie ułożenie arkuszy podczas pracy.

Specyfikacja

Format arkusza (maks)580 x 800mm
Pole robocze480 x 715mm
PodstawaW zestawie
Pozycjonowanie arkusza750W Pompa ssąca
Kontrola zasysuStała siła
Pokrywa akustycznaTak
TłumikW zestawie
Siła docisku noża1200gf
Siła docisku bigi1500gf
Gramatura80-800g/m2
Prędkość cięcia750mm/s – 1,200mm/s
Waga netto96kg
Wymiary D x S x W1280 x 1100 x 1080mm
OprogramowanieColorCut Pro

Broszura

Tytuł

Przejdź do góry