Urządzenia wielofunkcyjne czarno-białe

Strona główna|Urządzenia biurowe|Urządzenia wielofunkcyjne czarno-białe
 • To czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A4 jest niepozorne, ale wykonuje całą przypisaną mu pracę: kopiuje i drukuje do 35 stron/min, a skanuje do 40 stron A4 na minutę - w najlepszej jakości - wymagając bardzo mało miejsca i pracując wyjątkowo cicho. Brzmi jak idealny pracownik, prawda?
 • Znalezienie niezawodnego asystenta, zdolnego do wielozadaniowości, jest trudne - chyba że zdecydujesz się na urządzenie wielofunkcyjne P-3527w. Drukuje i kopiuje z prędkością do 35 stron A4 / min., Skanuje i wysyła faksy, a nawet oferuje interfejs Wi-Fi oprócz interfejsów sieciowych i USB. Przez cały czas jego intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy sprawia, że ​​błędy w obsłudze należą do przeszłości.
 • Nie czekaj, aż na biurku pojawi się mnóstwo dokumentów! Pozwól P-4020 MFP zlikwidować to za Ciebie! Drukuje, kopiuje i skanuje bardzo wydajnie z prędkością do 40 stron A4 na minutę, co szybko zmniejsza obciążenie pracą. Jest jednak wyjątkowo kompaktowy i cichy podczas pracy. Chcesz uzyskać dostęp do urządzenia MFP ze smartfona lub tabletu? Nie ma problemu z bezpłatną aplikacją Mobile Print.
 • Często jesteś poza biurem i chcesz drukować na urządzeniu wielofunkcyjnym lub pobierać z niego skany? Wszystko to jest możliwe dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu P-4025w w połączeniu z bezpłatną aplikacją Mobile Print! Ten wszechstronny czarno-biały system oferuje również interfejs Wi-Fi, dzięki czemu można drukować i skanować z komputera z prędkością do 40 stron / min podczas pracy w biurze, bez konieczności zaplątania się w plątaninę kabli. Oczywiście może również kopiować i faksować.
 • Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu P-4026iw masz zawsze kontrolę nad każdą sytuacją w biurze, ponieważ jego intuicyjny ekran dotykowy oferuje doskonałe prowadzenie przez wszystkie wszechstronne funkcje - jak za pomocą magii! To urządzenie wielofunkcyjne drukuje i kopiuje z prędkością do 40 stron A4 na minutę, skanuje w kolorze i czarno-białe, a nawet wysyła faksy - bardzo wydajnie i przy najwyższej jakości! Oferuje różne interfejsy do sieci, Wi-Fi i USB, a także interfejs HyPAS do bezproblemowej integracji aplikacji i rozwiązań.
 • W trosce o środowisko urządzenie wielofunkcyjne P-4531 zostało zaprojektowane tak, aby spełniało najwyższe standardy środowiskowe. W ten sposób możesz skorzystać z systemu, który jest wyjątkowo energooszczędny i pozwala uniknąć niepotrzebnych marnotrawstw dzięki jego trwałym materiałom eksploatacyjnym - które będą miały pozytywny wpływ na budżet! Mimo to urządzenie wielofunkcyjne P-4531 jest bardzo wydajne z szybkością drukowania 45 stron A4 / min i oferuje wiele przydatnych funkcji i funkcji. Możesz nawet używać go do drukowania i skanowania z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony lub tablety, instalując naszą bezpłatną aplikację Mobile Print.
 • Jeśli szukasz wydajnego czarno-białego urządzenia wielofunkcyjnego, które działa cicho i jednocześnie ma niewielką powierzchnię, MFP P-4536 jest Twoim wyborem! Oferuje wszechstronne funkcje i zajmuje się twoimi dokumentami w bezpieczny sposób, jednocześnie wysoko oceniając równowagę środowiska. Pomimo wysokiej prędkości drukowania do 45 stron A4 / min urządzenie P-4536 jest zaskakująco ciche dzięki „trybowi cichemu”, który można aktywować w dowolnym momencie, jeśli zajdzie taka potrzeba. W ten sposób hałas jego pracy jest bardzo niski, nawet w najbardziej ruchliwych momentach.
 • Łatwość obsługi urządzenia wielofunkcyjnego P-4531i nie ogranicza się do regulowanego, dużego panelu dotykowego, ale rozwija się on naprawdę dzięki standardowemu interfejsowi HyPAS TM do integracji opcjonalnych rozwiązań i aplikacji dostosowanych do potrzeb klienta. Skonfiguruj system dokładnie tak, jak go potrzebujesz i zapewnij niezbędną swobodę w codziennym życiu biurowym! Dzięki bezpłatnej aplikacji do drukowania mobilnego do drukowania i skanowania bezprzewodowego będziesz jeszcze bardziej niezależny.
 • drukowania wynoszącej 45 stron A4 / min. Ten wielozadaniowy program oferuje niezwykle przyjazną dla użytkownika obsługę, wszechstronne akcesoria i wydajność - atrybuty, które znajdują się na szczycie listy życzeń każdego użytkownika. Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy zapewnia bezpośredni dostęp do wielu praktycznych funkcji oraz, w razie potrzeby, aplikacji i rozwiązań programowych do digitalizacji dokumentów.
 • Wysoka jakość druku w połączeniu z szybkościami drukowania do 55 stron A4 / min sprawiają, że urządzenie P-5536i MFP jest idealne dla Twojego zespołu, nawet jeśli liczba wydruków jest wyjątkowo duża. Najnowsze funkcje bezpieczeństwa i mobilności, zintegrowany interfejs HyPAS TM oraz praktyczne akcesoria, takie jak opcjonalny zestaw rozszerzenia skanowania do tworzenia plików PDF z możliwością wyszukiwania tekstu, czynią to urządzenie wielofunkcyjne bardzo wszechstronnym.
 • Urządzenie wielofunkcyjne P-6036i oferuje najlepsze drukowanie z maksymalną szybkością do 60 stron A4 / min. Ale to nie wszystko! Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi, rozbudowana standardowa konfiguracja, w tym duży kolorowy wyświetlacz dotykowy i oryginalny podajnik z podwójnym skanowaniem, a także najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa i mobilności dopełniają ten produkt. Ponadto zintegrowany interfejs HyPAS TM umożliwia korzystanie z wszechstronnych aplikacji HyPAS i wdrażanie rozwiązań programowych, które ułatwią codzienne rutynowe prace biurowe i odciążą cię.
 • Ten kompaktowy system wielofunkcyjny A3 kopiuje, drukuje przez GDI i skanuje w kolorze. Oferuje różne funkcje dla małych zespołów w środowisku biurowym.
 • Ten kompaktowy system wielofunkcyjny A3 kopiuje, drukuje przez GDI i skanuje w kolorze, oferując tym samym wszechstronną funkcjonalność dla mniejszych zespołów w środowisku biurowym. System faksu i karta sieciowa są opcjonalnie dostępne.
 • To kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne A3 oferuje prawie wszystko, czego potrzebuje Twój zespół, aby łatwo poradzić sobie z codziennymi zadaniami biurowymi. Wyposażony w automatyczny podajnik oryginałów, zintegrowany moduł dupleksu dla dwustronnego drukowania oszczędzającego papier, podajnik papieru na 600 arkuszy, a także separator zadań na 50 arkuszy, możesz go łatwo uaktualnić w dowolnym momencie, zgodnie z potrzebami. Na przykład z opcjonalnym zestawem faksu lub dodatkowymi kasetami na papier, kartą WLAN lub nawet dyskiem twardym. Intuicyjna obsługa i przydatne aplikacje HyPAS czynią z niego idealnego partnera biurowego.
 • 3262i drukuje i kopiuje z prędkością 32 stron A4 na minutę i podejmuje różnorodne zadania dla Ciebie. Wszechstronna funkcja skanowania i opcja faksu sprawiają, że jest to niezawodny pomocnik spełniający różnorodne wymagania.
 • Drukarka 4062i drukuje i kopiuje z prędkością 40 stron A4 na minutę i podejmuje różnorodne zadania. Wszechstronna funkcja skanowania i opcja faksu sprawiają, że jest to niezawodny pomocnik spełniający różnorodne wymagania.
 • Czarno-białe wielofunkcyjne urządzenie A3 5057i (50 czarno-białych stron A4 / min.) Ma już wyższy poziom bezpieczeństwa w standardzie, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych dzięki modułowi Trusted Platform Module. Wszechstronne opcje wykańczania, od zajmującego niewiele miejsca finishera do finishera na 4000 arkuszy ze zszywaczem na 100 arkuszy, umożliwiają użytkownikom tworzenie broszur i prezentacji w sposób profesjonalny.
 • Zadania, które musisz wykonywać każdego dnia w biurze, stają się coraz bardziej rozbudowane i złożone. Łatwo jest ugrzęznąć i znaleźć się pod presją. Chyba że nasz czarno-białe wielofunkcyjne urządzenia A3 6057i (60 czarno-białych stron A4 / min.) Jest po twojej stronie. Pod względem szybkości, jakości, elastyczności i bezpieczeństwa ten system jest trudny do pokonania. Wisienką na torcie są liczne opcje wykończenia, za pomocą których można tworzyć gotowe do użycia broszury i ulotki. Dziurkowane, złożone, zszywane - tak jak lubisz!
 • Czarno-białe wielofunkcyjne urządzenie A3, o prędkości drukowania 70 stron A4 na minutę, charakteryzuje się nie tylko wydajnością i elastycznością w przypadku drukowania dużych nakładów, ale także podwyższonym standardem bezpieczeństwa. Jednocześnie rozpoznawanie tekstu OCR zapewnia znacznie większą wydajność. Za naciśnięciem przycisku skany dokumentów są konwertowane na nowe, edytowalne i możliwe do przeszukiwania pliki, które można następnie przechowywać w predefiniowanym folderze. Podwójny skaner z czujnikiem ultradźwiękowym do wykrywania wielokrotnego podawania zapewnia dodatkową skuteczność.
 • Czarno-białe wielofunkcyjne urządzenie A3 o prędkości drukowania 80 stron A4 na minutę, charakteryzuje się nie tylko wydajnością i elastycznością w przypadku drukowania dużych nakładów, ale także podwyższonym standardem bezpieczeństwa. Jednocześnie rozpoznawanie tekstu OCR zapewnia znacznie większą wydajność. Za naciśnięciem przycisku skany dokumentów są konwertowane na nowe, edytowalne i możliwe do przeszukiwania pliki, które można następnie przechowywać w predefiniowanym folderze. Podwójny skaner z czujnikiem ultradźwiękowym do wykrywania wielokrotnego podawania zapewnia dodatkową skuteczność.

Tytuł

Przejdź do góry