Drukarki kolorowe

  • Czy profesjonalne kolorowe wydruki są niezbędne w Twojej pracy? Czy równie ważne jest, aby drukarka nie zajmowała zbyt dużo miejsca w miejscu pracy? Czy potrzebujesz również swojej drukarki, aby móc niezwykle elastycznie dostosować się do istniejącej infrastruktury? Jeśli tak, to P-C2650DW jest idealnym wyborem. Dzięki niewielkim rozmiarom ta kompaktowa kolorowa drukarka doskonale nadaje się do wszystkich miejsc pracy. Zintegrowanie drukarki z siecią LAN lub WLAN jest szybkie i łatwe. Następnie jest dostępny dla wszystkich użytkowników i może natychmiast rozpocząć pracę. A gdy znajdziesz swoje pierwsze wydruki w wysokiej rozdzielczości w zasobniku wyjściowym, Twoje zadowolenie z wysokiego poziomu możliwości i wydajności tylko wzrośnie.
  • Dzięki niezwykłej prędkości drukowania 30 stron A4 na minutę drukarka P-C3062DN oferuje wysoką wydajność w krótkim czasie, a dzięki wysokiej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi możesz cieszyć się doskonałej jakości wydrukami. Wszechstronność to kolejna kluczowa cecha tej drukarki. Dzięki maksymalnej pojemności wejściowej do 2100 arkuszy P-C3062DN bezproblemowo przetwarza różnorodne nośniki wydruku.
  • Wysoka wydajność i wyjątkowa jakość - to właśnie wyróżnia P-C3562DN przede wszystkim. Jednak na drugi rzut oka widać, że oferuje o wiele więcej. Intuicyjny interfejs użytkownika, duża pojemność papieru, szeroka gama nośników i pierwszorzędna jakość drukowania nie tylko gwarantują niezrównane zmniejszenie nakładów pracy i gotowych do prezentacji wyników drukowania, ale także uśmiechnięte twarze. P-C3562DN spełnia praktycznie wszystkie Twoje wymagania dzięki wielu dodatkowym funkcjom, takim jak drukowanie ze smartfona lub tabletu.
  • Gdyby druk był sportem olimpijskim, na pewno mielibyśmy na pokładzie niemal bezkonkurencyjnego sportowca w kształcie P-C4072DN. Ta kolorowa drukarka posiada wszystkie umiejętności niezbędne do ustanawiania rekordów w zawodach lekkoatletycznych w biurze. Talenty tej drukarki obejmują intuicyjny interfejs użytkownika, który przemawia do publiczności, dużą pojemność papieru zapewniającą wysoką wytrzymałość, godny nośników wart dziesięciobój i doskonałą jakość druku. P-C4072DN dobrze komunikuje się również ze smartfonami, tabletami, oprogramowaniem i sieciami. Ale co najlepsze, ta kolorowa drukarka działa dobrze, zużywając mało energii.

Tytuł

Przejdź do góry