Uchida AeroDieCut

Uchida Yoko, wiodący japoński producent urządzeń do wykańczania wydruków cyfrowych i odbitek offsetowych, prezentuje nowy system UCHIDA AeroDieCut. To innowacyjny wykrojnik idealny do krótkoseryjnej obróbki końcowej druku. Klienci oczekują materiałów drukowanych szybciej, spersonalizowanych i w ilości, jakiej potrzebują, niezależnie od tego, czy chodzi o karty lub pudełka o unikalnym kształcie. AeroDieCut daje drukarniom i dostawcom usług marketingowych nowy sposób, aby to osiągnąć.

Opis

Ploter do papieru AeroDieCut jest łatwiejszy w obsłudze niż tradycyjne wykrojniki wielkoformatowe i bardziej wydajny niż standardowe plotery tnące i wycinarki laserowe. Umożliwia perfekcyjne i efektywne wykończenie prac związanych z wycinaniem, perforacją i bigowaniem przy jednym przebiegu arkusza.

W przeszłości wykrojniki były duże, ciężkie, wymagały wykwalifikowanych operatorów i były przede wszystkim niebezpieczne. Ploter do cięcia papieru AeroDieCut został zaprojektowany tak, aby mógł go używać każdy, w dowolnym miejscu, z naciskiem na bezpieczeństwo operatora i minimalne regulacje mechaniczne. AeroDieCut wykorzystuje tradycyjne matryce płytowe, ponieważ są one zaawansowane technologicznie, łatwe do uzyskania, efektywne kosztowo, a jakość wykończenia jest doskonała. Jako ploter tnący do papieru AeroDieCut łączy w sobie tradycyjne i nowe technologie, aby zapewnić klientom nowe możliwości.

Urządzenia drukujące stają się coraz lepsze z roku na rok, ale nawet najlepiej wydrukowany materiał nie jest dobry bez wykończenia. AeroDieCut to ploter tnący papier, który może przekształcić Twoje materiały drukowane w różnorodne kartki, pudełka, zawieszki, gadżety na półki, itp. Ploter do cięcia papieru AeroDieCut pomoże Ci przekształcić Twoją kreatywność w rzeczywistość i pomóc w rozwoju Twojej firmy.


  • Podajnik wyposażony jest w ultradźwiękowy czujnik wykrywający podwójne podawanie papieru oraz czujnik znaczników cięcia, który kompensuje przesunięcie obrazu.
  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala ułatwia ustawianie zadań i obsługę. W urządzeniu można zapisać 100 zadań
  • Główny zespół prasujący wykorzystuje opatentowany mechanizm “ruchomych walców prasujących” do dociskania papieru. Dzięki temu proces wycinania jest znacznie cichszy i wydajniejszy niż w przypadku tradycyjnych wykrojników.
  • AeroDieCut posiada funkcję step & repeat, która pozwala na wykonanie zleceń wielonakładowych, co pomaga obniżyć koszty matryc.
  • Opcjonalny stół podawczy przenośnika sprawia, że proces zbierania jest bardziej wydajny.

Specyfikacja

Podstawowe funkcje:Cięcie, bigowanie, perforacja
Rozmiar podawanego papieru297(W)x420(L) – 365(W)x515(L) mm
Obsługiwane gramatury120 – 400g/m
Maksymalny wymiar końcowy310(W)x485(L) mm
Pamięć zadań100
Mechanizm podającyGórna taśma z potrójnym zasysaniem (opatentowana)
Przedmuch boczny
Regulacja pochylenia
Wyrównywacz boczny
Ultradźwiękowe wykrywanie podwójnego podawania
Rejestracja znaczników cięcia
Możliwość układania tacek podawczych 100mm
Prędkość1,000 arkuszy/godzinę

Broszura

Film

Tytuł

Przejdź do góry