Mocne, szybkie i kompaktowe FB775 jest już dostępne! Kilka faktów o ploterach tnąco- bigujących dla formatu B2.

Jeśli drukujesz, musisz mieć możliwość cięcia, wycinania i bigowania. Dzięki cyfrowym ploterom tnącym Intec FB775, wszystkie prace związane z cięciem i wykańczaniem możesz wykonać we własnym zakresie. Ta gama ploterów płaskich dla rozmiarów B2 idealnie będzie współpracować z Twoją drukarką cyfrową. Dzięki FB775 możesz zautomatyzować proces wykańczania, wyeliminować kosztowne błędy i zredukować koszty pracy dzięki szybkiemu, dokładnemu, prowadzonemu przez kamerę cięciu nożem.

Cyfrowe plotery tnące z płaskim stołem są jednym z najbardziej wszechstronnych i użytecznych urządzeń w branży reklamowej. Od cięcia winylu do oklejania pojazdów po wycinanie unikalnego wzoru z kawałka akrylu. Ten ploter tnący umożliwia dostarczanie szerokiej gamy rozwiązań w zakresie cięcia i wykańczania. Możliwości wycinarki płaskiej pozwalają również na szybkie tworzenie prototypów i produkcję systemów wystawienniczych POP (Point-of-Purchase) dla handlu detalicznego.

ColorCut FB775 tnie i biguje do grubości 1.000 mikronów płyty/ kartony, opakowania, P.O.S, naklejki i materiały prototypowe, a także etykiety cięte typu kiss-cut. Mówiąc o tych ploterach, trzeba zaznaczyć że maszyna została zaprojektowana w Wielkiej Brytanii. Została pięknie zaprojektowana, bardzo dokładna i przy tym przystępna cenowo. Biorąc pod uwagę możliwości i styl urządzenia ColorCut FB9000PRO, maszyna FB775 oferuje wyjątkowo wysoką prędkość cięcia i mocne, wyraźne bigowanie – co czyni ją niezwykle wszechstronnym i kompaktowym rozwiązaniem w zakresie cyfrowego wycinania i wykańczania druku.

Nowy FB775 oferuje imponujące możliwości produkcyjne, oferując cięcie i bigowanie praktycznie każdej formy druku, od opakowań kartonowych dla produktów z wyższej półki i kartonów ozdobnych, po syntetyczne etykiety samoprzylepne do B2 i większych rozmiarów arkuszy. Ponieważ nie ma drogich, konwencjonalnych matryc tnących idealnie nadaje się do tworzenia prototypów.

Więcej o ploterach Intec FB775 …

Jednak to połączenie szybkiego pobierania plików cięcia z możliwością umieszczenia dwóch arkuszy SRA3 obok siebie (lub czterech arkuszy formatu A4) pozwala użytkownikom osiągnąć wysoką wydajność. Model FB775 wyposażony jest w unowocześniony system rejestracji, obejmujący technologię ARMS ósmej generacji, zapewniającą niezwykle szybkie pobieranie plików zadań i rejestrację znaczników zadań, dzięki czemu doskonale nadaje się do cięcia wielu arkuszy; kamera CCD Vision3 automatycznie wyszukuje i znajduje pozycję każdego arkusza, zapewniając precyzję cięcia. T

erri Winstanley, menedżer ds. produktu i marketingu stwierdza: “Nowa FB775 to naprawdę potężna, a jednocześnie kompaktowy cyfrowy ploter tnący, zapewniająca dokładną i szybką wydajność produkcji dla każdego zakładu wymagającego cyfrowego wykończenia. Każdy, kto jej używa, może wycinać i bigować szeroką gamę materiałów i to szybko, bo z prędkością 1,200 mm na sekundę! Ploter tnący posiada podwójną głowicę tnącą i bigującą w tym samym obiegu, model ten oferuje również duże naciski do 1,5kgf – bigowanie i 1,2kgf – cięcie. Dzięki temu, że FB775 może być ustawiona na tryb wysokiej jakości dla skomplikowanych prac, standardowy dla prac o różnych kształtach oraz szybką pracę w linii prostej! Dzięki dużemu stołowi tnącemu FB775 może obsługiwać arkusze B2 o masymalnym wymiarze arkusza 580x800mm.

Specyfikacja

 • Stół B2+ mieści SRA2 – lub 2 x SRA3 lub mniejsze
 • Nie wymaga użycia matryc – wycina i biguje dowolny kształt
 • Głowica z dwoma narzędziami umożliwiająca jednoczesne cięcie (1,2kgf) i bigowanie (1,5kgf)
 • Błyskawiczna wydajność do 1200 mm/sekundę
 • Niezrównana dokładność dzięki najnowszej technologii serwonapędów
 • Tnie mieszane zadania na stole, korzystając z automatycznego rozpoznawania zadań za pomocą kodu QR, aby automatycznie pobrać powiązane pliki cięcia
 • Tnie papier/karton o grubości do 1000 mikronów/800 g/m2, płyty miękkie i folie w dowolnym kształcie
 • Wycina perfekcyjne etykiety o dowolnym kształcie
 • Kamera wideo CCD sterowana w celu dokładnego podążania za wektorowymi liniami cięcia/obniżania narysowanymi w Adobe® Illustrator® i CorelDRAW®.
 • Podciśnieniowy stół do przytrzymywania mediów nawet dla najmniejszych elementów
 • Efektywny obszar cięcia 490 x 735 mm
 • Tnij różne arkusze prac, aby zwiększyć wydajność na stole, w tym samym czasie!
 • W komplecie z dedykowanym oprogramowaniem ColorCut Pro do cięcia i bigowania, z wtyczkami Adobe® Illustrator® lub CorelDRAW®.

Co o ploterach FB775 mówią klienci ?

Możliwość produkcji wszystkiego, od jednorazowego prototypu do małego i średniego nakładu. Po drugie uwolnienie się od kosztów i strat czasowych związanych z produkcją fizycznych matryc tnących. To sprawiło, że ploter FB775 był idealnym wyborem! Ponadto, wymiar odpowiada formatowi naszej cyfrowej prasy drukarskiej.

Kupiliśmy maszynę w celu usprawnienia obsługi naszych klientów i poprawy jakości. Dziś nasz park maszynowy pozwala na świadczenie szybkich i profesjonalnych usług poligraficznych. Szybkość działania, przy jednoczesnej gwarancji jakości i dbania o terminy, jest bardzo cenne dla współczesnego biznesu i zleceń, które trafiają do nas 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. – Robert, własciciel jednej z warszawskich drukarni