Setki osób odwiedziły stanowisko B300, na którym Riset Polska – wspólnie ze światowymi producentami maszyn takimi jak UCHIDA YOKO GLOBAL LIMITED, Morgana Systems LTD oraz Plockmatic AG – zaprezentował swoje nowości.
Na stoisku nie zabrakło oczywiście niezawodnych liczarek optycznych, broszurownic oraz wielu innych wysokiej klasy maszyn.

Jak podkreśla właściciel firmy Riset- Jarosław Szabłowski: „Kluczem do sukcesu była nie tylko nasza bardzo nowoczesna technologicznie oferta, ale i doskonała organizacja targów oraz fantastyczna atmosfera, która panowała wśród wystawców i odwiedzających. ”.
Prezentacje, jakie miały miejsce podczas tragów spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Wielu gości chętnie podejmowało rozmowy na tematy najnowszych technologii, a także kierunków w branży poligraficznej w najbliższej przyszłości.

Głównymi bohaterami wydarzenia były zaprezentowane w zupełnie nowej odsłonie maszyny producentów Morgana oraz Plockmatic. Jako liderzy technologii urządzeń postpress zaprezentowali oni nowe modele maszyn pozwalające na zwiększenie wydajności procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania oraz oklejania PUR, zarówno w drukarniach cyfrowych, jak i offsetowych.
Firma Morgana jest obecna w Polsce od wielu lat, jednak teraz producent zadbał o nowe modele, które mogą zmienić spojrzenie klienta na markę. Powiększyła się gama zastosowań maszyn które znacznie poprawiają efektywność pracy w dużych i małych drukarniach.
Z logo Uchida – oprócz najlepiej sprzedających się na rynku wycinarek serii Aerocut -odwiedzający stoisko przetestować mogli również foliarkę rolową FOILGLAZER z automatycznym ssawkowym podawaniem i separacją arkuszy, która dodatkowo złoci i lakieruje. Pneumatyczny docisk Kalandra sprawia, że e każdy arkusz zafoliowany jest perfekcyjnie. Kompaktowa budowa maszyny powoduje, że znajdzie ona zastosowanie w każdej drukarni.