Na Twoim biurku, w biurach i zakładach pracy, w agencjach marketingowych, wydawnictwach i drukarniach. Gilotyna do papieru IDEAL pasuje wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne, bezpieczne i szybkie cięcie papieru. Seria IDEAL oferuje maszyny tnące idealne do każdej branży, spełniając różnorodne wymagania.

Odpowiednia gilotyna IDEAL do każdego zastosowania. Profesjonalne, przyjazne dla użytkownika i niezwykle precyzyjne przycinanie pojedynczych arkuszy, niewielkich ilości papieru lub całych stosów – gilotyny “Made by IDEAL” z łatwością poradzą sobie z każdą ilością papieru.

Gilotyna IDEAL. Precyzyjna – ekonomiczna – bezpieczna

Dzięki możliwości cięcia na długości od 390 mm do 475 mm, gilotyna biurowa IDEAL jest optymalnym rozwiązaniem do cięcia całych stosów papieru i idealnie pasuje do kopiarki, systemu bindowania lub drukarki biurowej. Oprócz modelu ręcznego, IDEAL, jako jeden z wiodących światowych producentów gilotyn do cięcia małego formatu, oferuje szeroką gamę gilotyn elektrycznych o długości cięcia od 430 mm do 720 mm.

Te profesjonalne gilotyny IDEAL, produkowane w Balingen, doskonale spełniają potrzeby drukarni cyfrowych, małych firm i drukarni prywatnych, punktów ksero i introligatorni. Ciągła optymalizacja naszych modeli i dostosowywanie cech konstrukcyjnych do potrzeb rynku gwarantuje, że oferujemy najlepsze profesjonalne i indywidualne rozwiązania.

Reczna gilotyna IDEAL.

Z długością cięcia od 330 mm do 1100 mm, ręczna gilotyna IDEAL jest przydatnym narzędziem w biurach, pracowniach, atelier, szkołach, warsztatach, działach dekoracji wnętrz i wielu innych. Oprócz możliwości cięcia do 50 arkuszy papieru, mogą one również obsługiwać karty, tekturę, płyty drukarskie, folię, cienką blachę, linoleum i inne materiały.

Wszystkie trymery mają solidną, odporną na odkształcenia, w pełni metalową konstrukcję, ostrze prowadzone w dwóch punktach, ergonomiczne elementy sterujące i stabilne prowadnice ostrza wykonane z odlewanego aluminium.

Standardowa konstrukcja obejmuje między innymi niezawodne, nadające się do ponownego szlifowania górne i dolne ostrza wykonane ze stali Solingen. Dzięki specjalnemu stopowi pozostaje ona ostra przez niezwykle długi czas i może pochwalić się imponującymi właściwościami tnącymi.

Gilotyny biurowe IDEAL. Cięcie w mgnieniu oka. Z łatwością – ale zawsze precyzyjnie.

Gilotyny biurowe IDEAL tną jednocześnie duże ilości papieru do wymaganego rozmiaru. W razie potrzeby mogą ciąć do 70 mm (około 700 kartek) za jednym razem. Wyjątkowo precyzyjne i szybkie.

Tworząc gilotynę biurową IDEAL, priorytetem była dla producenta absolutna niezawodność i wyjątkowo długa żywotność. Cechy te zostały osiągnięte dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, która została dopracowana przez dziesięciolecia doświadczeń. Dzięki temu noże do papieru IDEAL są nie tylko precyzyjne i trwałe, ale także wyjątkowo łatwe i bezpieczne w użyciu.

Wygodny element obsługi EASY-CUT (od modelu 4315) wyznacza nowe standardy i jeszcze bardziej ułatwia precyzyjne cięcie papieru. Bezpieczeństwo zapewnia sterowana elektronicznie oburęczna obsługa z powtarzalnym blokiem tnącym. Bezpieczeństwo jest zawsze ważnym aspektem w przypadku gilotyn IDEAL. Dlatego opracowano pakiet bezpieczeństwa Safety Cutting System (SCS). Gwarantuje on maksymalne bezpieczeństwo pracy przy każdym użyciu, bez spowalniania lub hamowania przepływu pracy.

Gilotyna z osłoną bezpieczeństwa: Cięcie wszystkich materiałów z precyzją i wydajnością.

Gilotyny IDEAL z osłonami bezpieczeństwa to niezawodne urządzenia tnące do codziennego użytku w biurze. Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb: Solidna gilotyna elektromechaniczna do cięcia jest wysoce precyzyjna, trwała i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo pracy przy minimalnej konserwacji. Solidna rama maszyny jest optymalnie wyważona, aby pochłaniać moc podczas cięcia, zapewniając maksymalną dokładność cięcia.

Prosta w obsłudze, kompaktowa gilotyna ułatwia życie i gwarantuje najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. To Twój nowy najlepszy przyjaciel, który zajmie się Twoimi zadaniami związanymi z cięciem jak żadna inna gilotyna w tym przedziale cenowym.

Wygodny panel dotykowy elektrycznego ogranicznika tylnego błyskawicznie dostosowuje go do każdego zadania cięcia. Dostępnych jest również wiele programowalnych opcji automatyzacji. Połączenie intuicyjnej obsługi z funkcjami automatycznymi umożliwia bezpieczne i precyzyjne cięcie w kilka sekund.

Ekonomiczna praca i większa wydajność.

Precyzja, bezpieczeństwo i oszczędność czasu są decydującymi czynnikami w wydajnej i ekonomicznej produkcji niskich nakładów. Gilotyna IDEAL z świetlną kurtyną bezpieczeństwa została zaprojektowana z myślą o ergonomicznej i ekonomicznej obsłudze.

Gilotyna ta jest przeznaczona do maksymalnego nakładu z naciskiem na profesjonalizm. Z kurtyną świetlną IR i panelem dotykowym. W zależności od modelu, także z napędem hydraulicznym, dociskiem nożnym lub stołem pneumatycznym. Dzięki narzędziom tnącym takim jak to, które wykorzystują profesjonalną, innowacyjną technologię, można zaobserwować wzrost komfortu i maksymalne bezpieczeństwo pracy – nawet pod presją czasu. I, co nie mniej ważne, minimalna konserwacja.

Opracowując i optymalizując najnowocześniejsze maszyny tnące, gilotyny IDEAL doskonale spełniają wysokie wymagania drukarni cyfrowych lub profesjonalnych drukarni małoformatowych. Jako lider rynku cięcia małoformatowego, IDEAL zna potencjał wydajnych rozwiązań do cięcia – dlatego narzędzia tnące IDEAL są zawsze pionierami w branży.

Maszyny do cięcia IDEAL wyróżniają się jakością.

Długa żywotność i wysoka precyzja to cechy charakterystyczne efektownych maszyn tnących – co sprawia, że IDEAL jest pierwszym wyborem wśród gilotyn. Wysoka jakość i niezawodność maszyn tnących jest wynikiem dziesięcioleci doświadczenia i wiedzy specjalistycznej w zakresie cięcia, dzięki czemu maszyny tnące IDEAL są idealnym partnerem dla drukowanych materiałów. A wszystko to w bardzo atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności.

Wszystkie maszyny tnące IDEAL są w całości produkowane w Niemczech i spełniają wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, z których znana jest marka IDEAL. Certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego zgodny z normą DIN EN ISO 14001:2009 zapewniają, że przecinarki IDEAL spełniają międzynarodowe standardy, są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska, z wykorzystaniem starannie dobranych materiałów, a tym samym charakteryzują się wysokimi standardami jakości, bezpieczeństwa, niezawodności i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie przecinarki IDEAL posiadają certyfikat GS i spełniają przepisy bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom Berufsgenossenschaft Energie Textil Elektro Medienerzeugnisse (Stowarzyszenie Zawodowe Elektrotechniki, Włókiennictwa i Mechaniki Precyzyjnej).