Modele wycinarek  firmy Uchida oferowane przez Riset Polska, cieszą się coraz większym powodzeniem wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Jedna z maszyn – AeroCut Prime trafiła w ostatnim czasie  do Kartali, firmy z 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w wydruku unikalnych, personalizowanych prac własnego projektu.

Zakupiona przez drukarnię Kartalia wycinarka – AeroCut Prime umożliwia szybkie i efektywne wycinanie, perforację i bigowanie z precyzją do 0,1 mm przy jednym przebiegu arkusza. Ten model  wyróżnia się na tle innych tego rodzaju maszyn nie tylko wydajnością i kompaktową budową ale i korzystną ceną. Pracownicy drukarni przyznają, że od pierwszego dnia z łatwością obsługują tę maszynę dzięki intuicyjnemu, dotykowemu wyświetlaczowi. I co ważne – do obsługi AeroCut Prime  wystarczy zaledwie jedna osoba a to zdecydowanie  poprawia efektywność prac.

Właścicielka drukarni, Pani  Jolanta Karwowska podkreślaże celem jej firmy jest oferowanie najwyższej klasy poligrafii artystycznej i personalizowanej  a „Klienci Kartalii maja wysokie wymagania co do jakości i szybkości wykonanych zleceń”. I właśnie to zapewnia AeroCut Prime, jedna z czołowych maszyn w ofercie Riset Polska.