Foliarka Uchida Foilglazer

Foliarka Uchida Foilglazer

Foilglazer to najnowsza foliarka wyprodukowana przez firmę UCHIDA. Urządzenie wyposażono w podciśnieniowy podajnik arkuszy, pneumatyczny docisk kalandra, separację arkuszy oraz system prostowania.


Opis

Foilglazer to najnowsza foliarko-złociarka wyprodukowana przez firmę UCHIDA. Foliarka ta została wyposażona w podciśnieniowy podajnik arkuszy, pneumatyczny docisk kalandra, separację arkuszy oraz system prostowania. Foliarka Foilglazer dodatkowo może złocić arkusze zadrukowane na drukarkach cyfrowych. Dzięki swojej kompaktowej budowie, foliarka ta idealnie sprawdzi się w drukarniach cyfrowych, punktach usługowych oraz jako wsparcie w drukarniach offsetowych.

Zapraszamy do współpracy! Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny urządzeń introligatorskich. Dokładają oni największych starań, by oferta RiSET.pl składała się z urządzeń znanych i cenionych producentów, którzy tworzą produkty najwyższej jakości. Foliarko-złociarka od Uchidy to nie jedyna godna uwagi pozycja w naszej ofercie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Szukasz czegoś innego niż foliarka? W swojej ofercie mamy także: bigówki, bigówko-falcerki, bindownice, dziurkacze, falcerki, falcerko-zszywarki, foliarki i laminatory, gilotyny, kaszerówki, kreatory grzbietu, liczarki, nacinarki etykiet, nitownice, numeratory, oczkarki, oklejarki do książek, perforatory, plotery tnąco-bigujące, podajniki, sztance płaskie i rotacyjne, utrząsarki, wiertarki, zaokrąglacze narożników, zbieraczki. Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą – zapraszamy do kontaktu! Dane kontaktowe znajdziesz na dole strony, a formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

Specyfikacja

Rozmiar arkusza:
max: 365 mm x 600 mm
Rozmiar ark usza:
min: 210 mm x 297 mm
Gramatury:130 – 350g/m²
Podajnik:
Automatyczny podciśnieniowy
Prędkość:do 5m/min
Docisk:Pneumatyczny
Separacja arkuszy:
Programowana z panelu
Grzanie kalandra:Elektryczne
Prostowanie arkuszy:Tak
Zasilanie:230v 50/60hz
Nagrzewanie:Do 10 minut
Wymiary:
Złożona – 582 x 621 x 535 mm
Rozłożona – 1 717 x 621 x 535 mm
Temperatura wałka:80 – 160 st
Waga:80 kg
Funkcje :
Moduł złocenia, rozdmuch boczny, czujnik podwójnych pobrań, rolka zbirająca pył papierowy

Film

Broszura

Go to Top