ColorCut SC5000

Ten rewolucyjny, automatyczny ploter tnący do papieru – łączy technologie płaskie z automatycznym podajnikiem.

Ploter do cięcia papieru (i nie tylko!) Intec SC5000 jest w pełni automatycznym ploterem stołowym, który tnie, biguje i perforuje. Świetnie sprawdzi się również jako ploter do folii. Urządzenie automatycznie pobiera arkusze, system podawania “Dual Grip” przytrzymuje nośnik podczas cięcia, po obu stronach głowicy tnącej, umożliwiając cięcie w sposób ciągły. Ten ploter tnący papier został wyposażony w nowy system, który pozwala na cięcie bliżej krawędzi nośnika niż w przypadku większości innych typów ploterów tnących.

Opis

ColorCut SC5000 świetnie sprawdza się zarówno jako ploter do folii, jak i ploter do papieru m.in. dzięki rewolucyjnej listwie tnącej, bazującej na doskonałych matach tnących stosowanych w płaskich ploterach stołowych Intec. Listwa została opracowana tak, aby zapewnić optymalną powierzchnię zarówno do cięcia poprzecznego, nacinania oraz bigowania. Automatyczny podajnik może pomieścić aż 1000 arkuszy. W połączeniu z samocentrującymi prowadnicami i wachlarzową separacją ostrzy powietrznych, każdy arkusz jest idealnie wprowadzany do wycinarki.

Oprogramowanie ColorCut Pro Production Studio jest dostarczane w standardzie i oferuje niezwykłą cyfrową wydajność zarówno dla projektanta, jak i operatora maszyny.

Aby zapobiec zwijaniu się arkuszy, ploter do papieru automatycznie pobiera arkusze za pomocą ssawek i układa na taśmie z podsysem. Następnie głowica pozycjonuje się do arkusza i zaczyna wycinać dowolny kształt. Wycięty arkusz po skończonej pracy automatycznie wędruje na tacę odbiorczą.

Ploter do folii i papieru ColorCut SC5000 posiada software, który współpracuje z Adobe Illustrator, InDesign i Corel Draw. Gotowy plik z grafiką jest konwertowany przez ColorCut, który dołącza marki kalibrujące oraz barkod. Głowica sczytuje barkod, dopasowuje do niego program i zaczyna cięcie. Pliki nie zajmują dużo miejsca, dlatego możemy trzymać ich nieskończoną ilość na serwerze i przywoływać w dowolnie wybranym momencie.


  • Cyfrowe wycinanie dowolnego kształtu z prędkością do 960 mm/sek.
  • Może pracować na arkuszach do formatu  330mm (13″) x 485mm (19″)  oraz niestandardowych rozmiarów
  • Szybka realizacja projektów bez kosztownej wymiany matryc
  • Automatyczny podajnik do 1000 arkuszy z funkcją samocentrowania i separacją
  • Oprogramowanie ColorCut Pro w zestawie
  • Czytnik kodów QR
  • Ergonomiczny, kompaktowy i mobilny model który odnajdzie się nawet w najmniejszej pracowni
  • Jest idealnym rozwiązaniem dla firm o mniejszych nakładach

Specyfikacja

Standardowe rozmiary nośnikówA4 (210 x 297mm), A3 (297 × 420mm), SRA3 (320 × 450mm), A3+ (320 × 480mm)
niestandardowe rozmiary nośników etykiet
Szerokość nośnika (min-max): 180mm x 340mm
Długość nośnika (min-max): 279mm x 485mm
Grubość nośnika0,14 mm (140 mikronów) – 0,35 mm (350 mikronów)
Dostosowanie mediówRegulacja pokrętłem z samocentrującymi prowadnicami – z możliwością blokady
Max. szybkość960mm/s

Broszura

Film

Tytuł

Przejdź do góry