Morgana DigiFold Pro XL

Morgana DigiFold Pro XL

Łatwy w obsłudze automatyczny system składania papieru.
DigiFold Pro XL jest najnowszym dodatkiem do rodziny Morgana DigiFold. Stworzony na bazie sprawdzonego systemu Morgana DigiFold Pro, wyposażony w unikalny, otwarty podajnik ssący, który obsługuje materiały o długości od 210 do 1300 mm. Ten wytrzymały automatyczny system bigująco-falcujący jest przeznaczony do współpracy z cyfrowymi i offsetowymi systemami produkcyjnymi o średniej i dużej wydajności.

Kategoria:

Opis

Morgana DigiFold Pro XL został zaprojektowany w celu uzupełnienia możliwości obróbki długich arkuszy w dzisiejszych drukarkach produkcyjnych. Posiada standardowo wysuwane przedłużenie, które umożliwia stosowanie arkuszy o długości do 1300 mm. Otwiera to drzwi do nowych zastosowań, takich jak okładki do broszur krajobrazowych, okładki do ponadwymiarowych książek w oprawie klejonej, wielopanelowe broszury i wiele innych aplikacji wykonywanych z tych długich arkuszy.

Podajnik o otwartej konstrukcji
System został zaprojektowany w celu uproszczenia załadunku i rozładunku długich, “śliskich”, kredowanych,  foliowanych  stosów papieru. Obszary załadunku i rozładunku mają otwartą konstrukcję, co ułatwia monitorowanie wydajności i sprawia, że zmiana zadania jest szybka i efektywna. Nowa otwarta konstrukcja podajnika umożliwia wydajne podawanie szerokiego zakresu typów i gramatur nośników. Wyposażony w zautomatyzowaną technologię podciśnieniową, specjalnie zaprojektowaną do obsługi najszerszej gamy wstępnie zadrukowanych nośników.

Intuicyjny interfejs użytkownika
Intuicyjny kolorowy ekran dotykowy z ekranem przebiegu, który daje pełny przegląd trwającego zadania. Podstawowe regulacje mogą być dokonywane “w biegu”, a dostęp do wzorów bigowania i falcowania jest prosty. Interfejs użytkownika jest dostępny w wielu językach. Dzięki nowej funkcji “Auto-settings”, ta naprawdę wyjątkowa funkcja zajmuje się ustawieniami szczeliny wałka, regulacją prędkości i ustawieniami wentylatora, eliminując czasochłonne regulacje różnych ustawień.

Zintegrowany schowek
Pod stołem podawczym w tylnej części Pro XL znajduje się duża półka, na której można umieścić dołączone zestawy narzędzi. Jest tam również wystarczająco dużo miejsca, aby przechowywać stół przedłużający podajnik, gdy nie jest potrzebny, a także miejsce na przechowywanie akcesoriów, takich jak narzędzia do bigowania i perforacji w zintegrowanych półkach.

                                                                                                                                                             
  • Składanie do 6,000 A4 na godzinę / tylko bigowanie – 7,500 na godzinę
  • Maksymalna pojemność podajnika do 200mm / 7.9″
  • Górny podajnik próżniowy, zapewnia stabilną produkcję dla długich serii
  • Unikalny system “noży powietrznych” niespowalniających pracę maszyny .
  • Dostępna jest pełna perforacja poprzeczna oraz do pięciu rzędowych kół perforujących/wycinających.
  • Do 30 bigów na arkusz (big statyczny)
  • Wyposażony zarówno w taśmę układającą dla arkuszy złożonych, jak i tacę podającą dla zadań wymagających tylko bigowania

 

 

Specyfikacja

Maksymalna ilość bigów / arkusze30 (z opcjonalnym bigownikiem statycznym)
Maksymalna wydajność6000 arkuszy na godzinę,
Podwójne noże składająceTak
Liczba narzędzi bigującychDo dwóch. Jeden DynaCrease i jeden big statyczny opcjonalnie
Maksymalny nacisk200 mm
Minimalna odległość między bigami0,1 mm przy bigu statycznym (2,5 mm przy DynaCrease)
Zakres nośników0,1 – 0,4 mm (ok. 80 – 400 g/m²)
Rozmiar arkuszamax 385 x 700 mm (385 x 1300 mm z przedłużeniem stołu)
Rozmiar arkuszamin 93 x 210 mm

Film

Broszura

Tytuł

Przejdź do góry