AutoCreaser Pro XW

AutoCreaser Pro XW jest najnowszym urządzeniem z serii wysokowydajnych bigówek firmy Morgana, zaprojektowanym w celu wyeliminowania problemu pęknięć występujących podczas składania wydruków drukowanych cyfrowo. Jest ona równie skuteczna przy bigowaniu konwencjonalnie zadrukowanych kart, laminowanych lub poprzecznie perforowanych

Opis

Niezależnie od tego, czy chodzi o koszty, wydajność czy łatwość obsługi, gama urządzeń do bigowania papieru firmy Morgana oferuje niezrównaną wydajność w zakresie wykańczania druku. AutoCreaser Pro XW, wyprodukowany w Wielkiej Brytanii przez firmę Morgana, stanowi kompletne rozwiązanie dla problemu pęknięć występujących podczas wydruków cyfrowych.

Intuicyjny 7-calowy ekran SmartScreen steruje wszystkimi głównymi funkcjami urządzenia AutoCreaser Pro XW. Wystarczy wpisać długość arkusza (popularne rozmiary są wstępnie ustawione), wybrać rodzaj bigowania i nacisnąć przycisk start. AutoCreaser Pro XW automatycznie obliczy, gdzie powinny znajdować się zagięcia i odpowiednio je ustawi. Wszelkie drobne zmiany w pozycji zagnieceń można wprowadzić dotykając strzałki i ustawić w odpowiednim kierunku.

AutoCreaser Pro XW może pracować z prędkością do 8 500 (z jednym bigiem) arkuszy A4 na godzinę, przy maksymalnym rozmiarze arkusza 500 mm x 700 mm / 19,7″ x 27,5″ o grubości do 0,4 mm / 0,015″.

Standardowo urządzenie wyposażone jest w perforację liniową, z opcją dodania pełnej perforacji poprzecznej i częściowej, do szerokości 500mm / 19,7″. Pozwala to na produkcję szerokiej gamy perforowanych aplikacji, w tym odrywanych kuponów i biletów.

Maszyna jest wyposażona w system Morgana EasyBlade, który umożliwia łatwy, niewymagający użycia narzędzi demontaż i wymianę. Mechanizm szybkiej wymiany umożliwia łatwe wyjęcie lub wymianę ostrza pomiędzy zadaniami. Jest to przydatne na przykład przy przejściu między perforacją a bigowaniem i można to wykonać (bez użycia narzędzi) w czasie krótszym niż 30 sekund.

W AutoCreaser Pro XW zastosowano identyczny mechanizm jak we wszystkich innych bigówkach z tej serii, w tym DigiFold Pro. Dzięki tysiącom takich mechanizmów zainstalowanych na całym świecie ta technologia bigowania jest niezrównana zarówno pod względem wydajności, jak i trwałości.

  • 7″ ekran dotykowy
  • Intuicyjna i łatwa obsługa
  • Pełna automatyzacja
  • Rozmiar arkusza do 700mm x 500mm
  • Do 16 bigów na jednym arkuszu
  • Nawet 8500ark/godzinę

Specyfikacja

 

Prędkość na godzinę (A4 – jeden big)

8500
Prędkość na godzinę (A5 – jeden big)11000
Maksymalny rozmiar materiału700 x 500mm
Minimalny rozmiar materiału210 x 140mm
Maksymalna gramatura0,4 mm
Maksymalna ilość bigów na arkuszu16
Minimalne odległości między bigami0.1 mm
Maks. liczba zapisanych programówbez ograniczeń
Min. odległość biga od krawędzi2,5 mm
Ładowność podajnika1200 arkuszy
System podawaniaDolne zasysanie
Głośność78 dB(A)
Napięcie1 faza 230v
Wielkość ekranudotykowy 7″
Wymiary1500mm x  1224mm x 682mm 
Waga166kg + 50kg podajnik

Broszura

bigownica bigowka bigowanie Morgana

Tytuł

Przejdź do góry