Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to jedno z największych wydarzeń branży poligraficznej. W tym roku odbędą się  7-9 lutego, tradycyjnie w Ptak Warsaw EXPO w  Nadarzynie. Riset Polska po raz kolejny  zaprezentuje na swoim stoisku nowości, w tym bezkonkurencyjne systemy związane wykończeniem prac i uszlachetnieniem druku.

A zobaczyć będzie można:

  • obok najlepiej sprzedających się urządzeń serii Aeroqut marki Uchida – absolutną  NOWOŚĆ –  w pełni automatyczny, pneumatyczny laminator rolowy z podawaniem z podciśnieniem, separacją arkuszy i opcją złocenia- UCHIDA FoilGlazer.
  • nowe rozwiązania Morgana Systems LTD, firmy obecnej w Polsce od wielu lat, która stała się lidem w swojej dziedzinie. Jej wysokiej jakości urządzenia introligatorskie pozwalają zwiększyć wydajność procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania, oklejania ( pur i eva), a także wydruków cyfrowych i offsetowych. Do takich należą szyjący drutem Plockmatic 2000S, Falcerko- bigówka Morgana DigiFold Pro 385, czy Bigówka Morgana AutoCreaser Pro 33,

Zapraszamy do stoiska Y3 w hali F , gdzie po raz pierwszy będzie można zobaczyć wszystkie te urządzenia w trakcie pracy.