Dni otwarte Firmy MAK odbyły się w Łodzi w dniach 18-19.09.2018. Zostały zorganizowane przy współpracy partnerów biznesowych, Riset Polska oraz Xerox Polska.

Odwiedzający goście i stali klienci  mogli w formie warsztatów obejrzeć na żywo urządzenia: wycinarko-bigówkę w jednym przebiegu Uchida AeroCut Prime oraz foliarko-złociarkę Uchida Foilglazer, jak również Xerox Versant 180 przeznaczoną do druku cyfrowego w kolorze,

Połączenie druku wraz z introligatornią dało Klientom możliwość poznania całego procesu tworzenia gotowych materiałów.

Największe zainteresowanie budziło możliwość uszlachetniania wydruków poprzez ich złocenie i foliowanie.

Urządzenie Uchida Foilglazer pokazało jak w prosty sposób po nałożeniu różnych kolorów folii możemy nadać udoskonalić nawet najprostsze wydruki, co powinno w znacznym stopniu przełożyć się na pozytywny odbiór przez Klienta końcowego Drukarni.

Uszlachetnienie wydruków poprzez naniesienie folii na Uchida Foilglazer, idealne wręcz pasowanie nakładania obrazu na arkusz przez urządzenie Xerox Versant 180, a następnie bardzo dokładne wycięcie i bigowanie w jednym przebiegu do gotowych użytków przez urządzenie Uchida AeroCut Prime dało pogląd, jak może wyglądać szybki proces tworzenia gotowych prac, które będę wyróżniały się na tle innych.

Rozpoczął się już gorący okres w poligrafii, firma MAK przy współpracy z Riset Polska wzmacnia  działania, by dotrzeć do jak największej grupy Klientów, aby pokazać jak mogą na wydrukach zarobić jeszcze więcej. MAK daje Klientom kompleksowe rozwiązania łącznie, z propozycją finansowania Xerox.