Innowacyjne rozwiązania
w zasięgu Twojej ręki
 • Maszewska 28, Warszawa
 • 22 864 65 55
 • riset@riset.pl
 • 22 864 65 81

Serwis

USŁUGI SERWISOWE

Zapewnimy Twojej firmie profesjonalną pomoc techniczną, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z zakresu bieżących napraw i przeglądów drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, priportów, powielaczy i urządzeń introligatorskich.

OFERUJEMY:

 • autoryzowany serwis marek:
  UTAX, RICOH, UCHIDA, POWIS PARKER, TACHO, GESTETNER, NASHUATEC, REX ROTARY, INFOTEC, TRIUMPH ADLER, KYOCERA, OLIVETTI SAMSUNG, PHILIPS, SAGEM;
 • sprzedaż części i materiałów eksploatacyjnych:
  tonerów, kartridży i wszelkiego rodzaju komponentów, w tym także zamienników i części do starszych typów urządzeń;
 • realizacje usług serwisowych bezpośrednio przez nasz dział serwisu w lub poprzez sieć partnerskich serwisów,
  obejmującą teren całej Polski;
 • usługi zarówno w wygodnym trybie door-to-door, jak i w trybie on-site (u klienta)
  – pozostajemy elastyczni wobec Państwa wyboru.

Podaj nam markę i model urządzenia, krótki opis problemu, kontakt i adres. Bezpłatnie wyceniamy koszty naprawy urządzenia i przedstawiamy do akceptacji. Są to zbliżone koszty opierające się na informacjach podanych podczas zgłaszania usterki. Dlatego bardzo ważne jest dokładne opisanie problemu. Jeśli zaproponowane koszty naprawy zostaną zaakceptowane ustalamy dogodny termin wizyty.

W umówionym terminie pojawia się nasz technik serwisant. Jeśli będzie to możliwe naprawimy urządzenia na miejscu. Czasami jednak urządzenia są tak uszkodzone że naprawa na miejscu jest niewykonalna. W takim przypadku serwisant zabierze twój sprzęt drukujący do naszego serwisu, gdzie wykonamy naprawę – jest możliwość dostarczenia urządzenia zastępczego na czas naprawy.

Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie ceny i dostępności tonerów, deweloperów czy innych materiałów eksploatacyjnych jak również części zamiennych nawet do starszych urządzeń prosimy kierowanie zapytania ze strony kontaktowej.

Zaufali nam