Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to jedno z największych wydarzeń branży poligraficznej. W tym roku odbędą się  7-9 lutego, tradycyjnie w Ptak Warsaw EXPO w  Nadarzynie. Riset Polska po raz kolejny  zaprezentuje na swoim stoisku nowości, w tym bezkonkurencyjne systemy związane wykończeniem prac i uszlachetnieniem druku.

A zobaczyć będzie można:

–  obok najlepiej sprzedających się urządzeń serii Aeroqut marki Uchida – absolutną  NOWOŚĆ –  w pełni automatyczny, pneumatyczny laminator rolowy z podawaniem z podciśnieniem, separacją arkuszy i opcją złocenia- UCHIDA FoilGlazer.

–  nowe rozwiązania Morgana Systems LTD, firmy obecnej w Polsce od wielu lat, która stała się lidem w swojej dziedzinie. Jej wysokiej jakości urządzenia introligatorskie pozwalają zwiększyć wydajność procesów bigowania, broszurowania, falcowania, perforowania, numerowania, oklejania ( pur i eva), a także wydruków cyfrowych i offsetowych. Do takich należą szyjący drutem Plockmatic 2000S, Falcerko- bigówka Morgana DigiFold Pro 385, czy Bigówka Morgana AutoCreaser Pro 33,

Zapraszamy do stoiska Y3 w hali F , gdzie po raz pierwszy będzie można zobaczyć wszystkie te urządzenia w trakcie pracy.

Aktualności

16 marca 2018
Jeszcze w tym miesiącu w siedzibie Morgana Systems Ltd w Wielkiej Brytanii, najbardziej postępowi producenci... 
16 lutego 2018
  Tegoroczna edycja targów RemaDays Warsaw nas nie zawiodła, ponieważ zakończyła się ona dla nas... 
31 stycznia 2018
O implementacji nowej maszyny AeroCut One w dolnośląskiej drukarni Edytor, nowych możliwościach i usprawnieniach w działaniach mówią przedstawiciele drukarni... 

Nasza oferta

Urządzenia introligatorskie

Urządzenia biurowe

Oprogramowanie